Wpis z mikrobloga

Sprzedawał z was ktoś książki w skupszop? Czy przyjmują też ksiązki z podkresleniami zakreslaczem jakichs fragmentow czy musza być calkowicie czyste? I jak to wyglada jak przyjma moja oferte na kupno ksiazek? Pakuje to do kartonu przyjezdza kurier i po prostu odbiera czy musze jeszcze cos robic?
#ksiazki
  • 4
@nammah: Przyjmują również z podkreśleniami tylko status to nie będzie jak nowy, a widoczne ślady użytkowania i dostaniesz mniej pieniążków. Jeszcze się drukuje jakiś papierek z wykazem książek. W każdym razie skupszop spoko, ale lepsze jest kupowanie tam książek ;P
@nammah: nie przyjmują na pewno książek z brakującymi płytami, popisanych ćwiczeń i podręczników, książek z brakującymi stronami.


@obserwator12345: dzieki za info bo wlasnie mam duzo ksiazek co wygladaja jak nowe tylko czesto maja np z 1,2 podkreslenia zdan na cala ksiazke to sie zastanawialem czy warto to dodac
@nammah: Ja sprzedawałem, drugi raz bym nie sprzedał tylko poszedł do stacjonarnego antykwariatu i tam sprzedał - dostałbym za to więcej, a i z wadami typu pognieciona okładka itd to ci przyjmą. W skupszopie natomiast książki muszą być idealne - jak będzie jakaś wada to będą ci np. chcieli ci to ewentualnie odesłać na twój koszt, albo dadzą ci za to np. 40 groszy.
Wygląda to tak że zakładasz konto, dodajesz