Wpis z mikrobloga

@kodecss to wytłumacz proszę jak to jest że pro gracze zawsze sobie wchodzą na każdym serwie do challengera grając solo q. Np. teraz na chińskim super serwerze dostali konta w diamencie i cyk challengera caps/bwipo/selfmade itp
@Taynil:
1. Graja 20 razy tyle gier co ja
2. W 90% graja nie solo tylko duo
3. Na ich dwyizjach raczej nikt nie buduje IE na jaxie. Albo nie gra ap bota bez support itemow.
4. Tak moja wina ze gram 1 gre dziennie.
@Mega_Smieszek: i ja nie placze ze przegyrwam tylko placze ze w tej grze w ogole niema przyjemnosci dla casuala typa co gra z 3 gry w tygodniu. Bo zawsze Ci sie trafia jakies ulomy do druzyny, ktorzy w ogole niemaja pojecia ze ta gra to czysta matematyka i np. Druzyna ktora ma 0 tanka 0 cc 0 engage za #!$%@? nie wygra na team ktory ma cc,tanki i engage zakladajac ze
@kodecss: i zeby nie było tak Jax troll, nie macie supka, bot jest ap. I grasz na Kassadina oraz Ezreala wiec ciezko miales.

Ale z tym Masterem yi to nie wiem jak to przegraliscie, zacznij banować Ezreala lub Kassadina jak grasz Vladem
@kodecss: Grasz pod KDA czy dla zwyciestwa? Masz bardzo niski udział we fragach - 30%, co na vladzie, postaci która najlepiej radzi sobie w teamfightach, a nie splitpushu jest słabe. Pewnie cala gre farmiles, splitpushowales albo kreciłeś się po mapie i nie grupowales sie z drużyną kiedy była na to pora.

Patrząc po statach przypuszczam, że wygrales linie. Ale co z tego, kiedy nie uczestniczyles w walkach i nie potrafiles przeniesc
@kodecss: Wszyscy mądrzy,a niektórych bobków się po prostu nie da wykerowac... Mówił o tym np Jankos przy okazji jakiegos poradnika,ze nie wygrasz wszystkich gier,jak zajebisty bys nie byl,zawsze zdarzy sie team,z którym nie da sie wygrac,po prostu jak jestes dobry to i tak bedziesz wygrywal wiekszosc gier i stale awansowal ^^
nie gram po to by climbowac


@kodecss: to przestań grać w ogóle, bo się tylko #!$%@? i po co Ci to? Albo się zdystansujesz od tej gierki i jej wyników, albo będziesz się tylko orał psychicznie. Polecam też wyłączenie chata, pomaga.