Wpis z mikrobloga

Zadziwia mnie, jaka masa dzbanów jest na wykopie, które popierają 5tkę dla zwierząt w obecnym stanie. Żadnych odszkodowań dla rolników czy hodowców futrzaków. Wziąłeś kredyt na dekadę, weź idź się powieś, mamy to w dupie. Nie możesz hodować zwierząt na halal lub futra i basta. No, ale durnemu społeczeństwu to pasuje, w końcu to nie oni płacą te kredyty. Jeszcze niedługo ktoś powie: "na biednego nie trafiło", ja #!$%@?, robactwo w narodzie silne.
#polityka #gospodarka #ekonomia #biznes #rolnictwo
  • 34
@Sinklinorium: nie param się niczym moralnie kontrowersyjnym :) A ocena hodowli zwierząt na futra jako niehumanitarnej nie jest urojona - wystarczy spojrzeć, jak się sprawy mają pod tym względem w pozostałych państwach Europy
@Sinklinorium: co jak co, ale populiści nie będą przyjmować praw wbrew większości społeczeństwa - prawa zwierząt cieszą się jednak trochę większym poparciem społecznym, co pokazuje nawet wynik głosowania w Sejmie. Zresztą, nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę wskazuje właściwą godzinę - słuszne projekty PiSu popieram (jak niewiele by ich nie było), a złe krytykuję, zamiast z pianą na ustach ujadać "precz z kaczorem dyktatorem"
@komentarze xD jak nie mozesz dorabiac w weekend to łatwiej jest znaleźć nowy sposób zarobku bez masakrycznych kosztów. Ale takie teksty moze pisać wyłącznie czlowiek nie majacy pojęcia o firmie. Masz duzy kredyt na wyspecjalizowane maszyny budynki itp. Nie zmienisz tego od tak na inną produkcję. Co lepsze nawet nie sprzedasz tego biznesubo go nikt nie kupi xD
@komentarze jestem przeciw #!$%@? regulacjom. U nas rujnują tym ludzi a powstałą dziurę w rynku moment wypełnią firmy z krajów bez tych debilnych regulacji. Skoro już podejmują takie decyzje są zobowiązani wesprzeć tych którym strzelili w kolana. Mogli by jakos informować ze takie debilizmy wprowadza z konkretnym wyprzedzeniem by czlowiek rozsadny nie #!$%@?ł sie w kredyt ciezki hajs.
@wyk00p mordka powiem tak, jesteś pewnie w miarę młodym gościem ale sam tworzysz podziały obrażając innych, potem wypisujesz "PAŃSTWO Z DYKTY" ITD, a nigdy nie będzie lepiej jak ludzie tacy jak ty będą żyć, niestety