Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Planuje zakup kina domowego do 2k. Chciałbym poprostu w lepszych warunkach słuchać muzyki, oglądac filmy i grać na ps (bo głośnik z tv to nie jest technologia NASA). Czy coś moglibyście zaproponować? Szczerze szukałem trochę sam, ale prócz cen i marek nie mam żadnego porównania. Mam dość duży pokój z tv, około 20 m2. #kinodomowe #hifi #ps4
  • 12
@polskicichowski bardziej mi chodzi o okablowanie. Wszystko ładnie schowasz? Bo mnie to przekonało do soundbara. Masz tylko subwoofer podłączony do 230V. On sam się łączy BT z soundbarem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskicichowski: soundbar np. od Yamahy ma nie tylko bluetooth, ale także radio internetowe obsługę Spotify airplay applowy itd. bardzo wygodne, a sprzęt nie zagraca mieszkania. Oczywiście nie będzie to bas głęboki jak z swych gigantycznych kolumn stojących, ale... Warto rozwazyc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskicichowski: oczywiście tak jak mówię możesz mieć w tej cenie też dobre stereo lub jakieś kino domowe, kwestia a) posłuchania czy wystarczy ci taki sprzęt na miejscu b) czy chcesz rzeczywiście aż tak zawalić sobie mieszkanie/dom sprzęt grającym :p
W yamaha masz aplikacje na smartfony, różne feature które żeby mieć w amplitunerze trzeba wydać sporo
@polskicichowski oczywiście że możesz łączyć z telefonami. Ja mam Denona - dwa razy przez dwa lata był w naprawie. Sam sprzęt miodzio ale awaryjność go jak dla mnie dyskwalifikuje. Ja bym szukał Yamahy, JBL.
Chciałbym poprostu w lepszych warunkach słuchać muzyki, oglądac filmy i grać na ps (bo głośnik z tv to nie jest technologia NASA)


@polskicichowski: soundbar będzie kiepski. Zajmie mało miejsca itp ale będzie kiepski. W cenie 2k dostaniesz spokojnie zestaw kina o ile poszukasz używek.Taki zestaw powinien Cię zadowolić bez problemu.
Jeżeli jednak chcesz nówkę to ja bym celował minimum w coś co Ci da przynajmniej 3.1 czyli fronty, głośnik centralny oraz