Wpis z mikrobloga

W kryminale można korzystać z e-papierosa? Oglądam ten serial dokumentalny od polsat play: Więzienie i z tego co widzę ,prawie wszystkie łobuziaki palą skręty bez filtra ze szklanych lufek. Rozumiem że ze względów ekonomicznych bo tytoń drogi i jak ktoś nie ma wsparcia z wolności to go nie stać na robienie normalnych szlugów, ale np. robiąc liquidy do e-fajek by można w #!$%@? zarobić tam bo to wychodzi taniej niż tytoń. Chyba że mają zakaz.
#przestepczosc #wiezienie #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_1600710885hNLQxGU6fVgYVQ47jMIoUo.jpg
  • 9
@JulioIglesiasSexualPredator nawet faje obecnie kupuje się w lokalnym sklepiku żeby uniknąć przemytow.
Mocno im ukrucili spozywke i tego typu wyboru od rodzin kawunia o saga tylko ze sklepów. Rodzina może zasilić konto tylko.
Paczki higieczno odzieżowe ok też z wyznaczonym asortymentem. Trzeba mieć najpierw talon i pozwolenie.
Elektronika jak ps tylko dla wyróżnionych za dobre sprawowanie ale raczej unika się takich przedmiotów.
@PanKracy582 ale rzes się pan przyczepił ( ͡º ͜ʖ͡º) ok złego lacznika w zdaniu użyłem. Tak to jest jak się szybciej myśli niż pisze. W trakcie budowania zdania pomyślałem że nie każdy zrozumie co to talon. Bo jak? W chipsach wygrał? A chipsy to można mieć? ( ͡º ͜ʖ͡º) więc napisałem też "pozwolenie" Ok masz mnie czwany lisie... Tak to jest równoznaczne