Wpis z mikrobloga

@Sckb: @fervi: No coś czytałem ostatnio, że na wayland coś takiego również działa od jakiegoś czasu ale jestem prawie, że pewien że rok temu jeszcze nie działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Srala-Bartek Bardzo wygodna rzecz jak człowiek dużo z tekstem pracuje, szkoda że Microsoft nie połasiłby się na możliwość takiej funkcji na windzie
@Srala-Bartek: Wbudowanego nie ma ale jest chyba takie coś jak deskpins (albo jego alternatywy) do tego. Zerknij sobie

edit: A to jak zewnętrzne programy to nie, coś mi się obiło o oczy aby powershella użyć do tego tho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matejss: Jeśli to jest coś co wymaga do instalacji uprawnień administratora to mi się nie bardzo przyda. W domu od prawie 20 lat na Linuksie siedzę. W pracy by mi się bardzo przydało, ale tam wiadomo - uprawienia ..
@Srala-Bartek: Wiadomka, ja mam u siebie w robocie tą przyjemność, że mam hasło do admina ale nie mogę instalować nic bez konsultacji z security oficerem, który dany program przejrzy dokładnie razem z source codem jak dostępny i da mi zielone światło ( ͡° ͜ʖ ͡°)