Wpis z mikrobloga

Ja nie chce być niemiły, ALE

#kino atlantic w warszawie podobnie jak inne które zniknęły po prostu zatrzymały się w czasie i nie ogarniają, cena to naprawdę nie jest wszystko, wychodzi na to że teraz pis kręci aferę bo znika coś co nie inwestowało w siebie jak należy, nie zachęcało niczym.

Napiszę szczerze że o wiele bardziej wolałem iść do kina do arkadii, złotych tarasów czy blue city niż do feminy czy atlanticu, osobiście ZAPOMINAŁEM że one istnieją, bo po prostu miałem wszystko pod nosem w wyżej wymienionych.

To nie jest wina trzaskowskiego że po raz kolejny polaczki nie ogarniają.

#tvpis #bekazpisu #propaganda #tvp #wiadomosci
#warszawa
#gruparatowaniapoziomu #wybory #polska
  • 31
cena to naprawdę nie jest wszystko, wychodzi na to że teraz pis kręci aferę bo znika coś co nie inwestowało w siebie jak należy, nie zachęcało niczym.

@jacieniemog28: tzn czym miałoby zachęcać? bo dla mnie to było kino wręcz idealne - kameralne (jak na kino) sale, nie chodziły tam nigdy patusy i karyniska, więc na sali była w miarę kulturka, bez głośnych ryków, klikania telefonem, itp.
reklamy przed seansem to było
@advert: bo są pod nosem i jest ich sieciówka

w USA, niemczech i japonii dają jakieś pierdółki dla dzieci, czasem jakieś książki, albo specjalne wersje mang, czy boosterki pokemonów/yugioh, do tego zbiera się punkty za które można kupić tańsze żarcie którego w normalnym kraju masz od pyty, seanse, albo jakieś zniżki do restauracji itp. itd. w większości są to zniżki minus 10-30% na tonę rzeczy

w japonii albo dostajesz jakieś gratisy
@advert: polaczek odkrywa prawdziwy świat? xd

w zalezności od pomysłu, jak idziesz do kina to coś dostajesz w normalnym kraju, więc to się opłaca bo jest sieć powiązań, jak w supermarkecie, widocznie nie dorośliście do kapitalizmu
@r__k: to się pożegnaj z nimi bo polaczki nie potrafią w biznes, w niemczech masz za 25€ jakiś duży popcorn i inne pierdółki w gratisie, już nie chce mi się szukać, w polsce powinni oferować podobne rzeczy ale za 30zł jeśli chcą przetrwać, plus ogarnąć remont i repertuar, bo tak to będzie się po prostu nie opłacało tam chodzić

jakby to kino było większe, oferowało sensowny program lojalnościowy, zniżki do restauracji
skoro to kino było takie zajebiste to czemu się nie może utrzymać? głupie cinema 3d w reducie ma najnowsze filmy, skórzane fotele, bilety normalne po 15zł cały tydzień i popcorn tańszy niż cinemacity czy multikino. Czemu ktokolwiek miałby iść na stare wypierdzialne fotele w atlanticu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)