Wpis z mikrobloga

Niezmiernie śmieszy mnie jak to naglę wywaliło na tagu masa "zwolenników" sony, która nagle przechodzi na xboxa bo se microsoft kupił bethesde z kilkuletnim skyrimem i niedorobionym falloutem xD albo argumenty o gamepassie, dobry deal grać w gierki indyki, albo odgrzewane kotlety xDD i raz na miesiąc jakaś gra AAA, gdzie na ps plus collection będzie masa świetnych gier z ps4 + pewnie będą dodawć nowe ayy xD Także nie żegnamy i miłego grania w halo 2k05 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5
  • 13
@FPmaster no powodzenia. Zapomniales dodac jeszcze ze xbox ma lepsze cpu i gpu oraz wsparcie dla dolby atoms i dolby vision :D kiedy ja bede sie zachwycac kinowym brzmieniem i fantastycznym zywym obrazem na tvku klasy premium ty bedziesz ogrywal swoje kotleciki z ps4 :)
@stormkiss lepiej przyjrzyj sie halo infinite dokladnie - wyglada dobrze. Choc dla mnie takze efektu wow nie ma. Jest masa gier AAA na wszystkie platformy ja chocby chetnie pogram w pottera czy cyberpunka. Nie no o czym tu gadac malo gier ? Swiat na eksach sie nie konczy. A forza zajebista jest.

Wiesz ja lubie eksy z PS5 i je ogram tylko pozniej jak pozycze czy dokupie ta konsole. Poki co nie
A forza zajebista jest.


@PhoenixPneuma: gralem w tego Horizona, i jakiegos wielkiego wow nie uswiadczylem, ot scigalka jak scigalka :)
Troche slaba mapa moim zdaniem, i w sumie niezbyt zachecajaca do grania na dluzsza mete, takie od wyscigu do wyscigu bez celu, bo jakiejs fabuly tam nie uswiadczylem.

Ale moze samochodowki to nie moj gatunek, ostatnia scigalka w jaka katowalem byl Most Wanted z 2005 :)
@Dante27 eh koncze juz te wojne :D ostatnio sie tu uruchomilem i zabijam czas do przyjscia nowego tv :D

No forza tez mi sie podoba - cant wait w 4k zagrac :) ale tez nie majnuje samochodowek.

A god of war to absolutne top #1 gier imo w kategorii single player. W kategorii online to chyba na gta bym postawil....

Widzisz ja jestem troche geekiem i wazna dla mnie jest technologia tych
eh koncze juz te wojne :D


@PhoenixPneuma: ale jake wojne, Panie :)

Ja tylko pisze ze Horizon nie zrobil na mnie wrazenia, ale w sumie Gran Turismo tez nie, wiec na jedno wychodzi, ot scigasz sie samochodami, jak w kazdej innej tego typu grze :) Samochodowki to nie moj gatunek moze, albo nie potrafie zlapac tego fenomenu Forzy (i Gran Turismo takze)

Widzisz ja jestem troche geekiem i wazna dla mnie