Wpis z mikrobloga

Miałem w życiu kilka spotkań na #tinder
Po tym, co od spotkanych dziewczyn usłyszałem, nie dziwię się, ze wielu z Was jest dalej na #przegryw
To, co faceci #!$%@?ą, to się w pale nie mieści, kilka przykładów:
- Facet się umówił z laską, która na niego czekała, ale nie przyjechał, bo się nachlał
- Wyjście do restauracji, dziewczyna w sukience i szpilkach, facet w dresie PROSTO z brudnymi butami
- Wyznawanie miłości na pierwszym spotkaniu
- Zjaranie się przed randką
- Kompletny brak uwagi, przerywanie w pół zdania

To tylko garstka smaczków. Wy się sami likwidujecie, a później płacz, że "nikt mnie nie chce" ()
Mi też się zdarzyło, że laska pytała po 15 minutach rozmowy, czy wolę dominować w łóżku, czy być zdominowany, ale poza tym z każdą dziewczyną rozmawiało mi się dobrze. Trochę ogłady, bo później normalni faceci muszą prostować skrzywienie, które robicie w umysłach tych kobiet.

#logikaniebieskichpaskow
  • 33
skąd wiesz, że to były przegrywy, a nie troglodyckie sebki bez odrobiny samokrytyki?


@DIO_: Jeśli ktoś wyznaje miłość na pierwszej randce, to jest wysokie prawdopodobieństwo, że jest przegrywem emocjonalnym
@janusze_automatyki: Ale mnie tez #!$%@? obchodzą inni, zwłaszcza, że jak słyszę coś takiego, to wiem, że nie mam o co się obawiać. Po prostu chodzi mi o to, że szukam odpowiedzi, dlaczego ludzie tak się zachowują, nie mając żadnego poczucia smaku, taktu, czy czego-#!$%@?-kolwiek
A reszta przykładów?


@DIO_: no na przykład, że gość wywala na starcie (ale to akurat dobrze, że nie udawał), że jest leniem, nic nie robi, nie pracuje i hajs ma od rodziców i, że generalnie nie potrafi nic robić w życiu xD
abnegat


@DIO_: Ładne słowo, dziękuję, dorzucam do swojego słownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie dres i zjaraniec to pewnie jakiś sebix, o to nie pytałem, ale każda dziewczyna z którą się spotkałem w ciągu miesiąca, miała jakieś dziwne akcje.
Ooo! Albo typ z kastetem, pałką i łańcuchem w samochodzie. Też spoko. Ale dzięki ich auto-zaoraniu znalazłem swoją drugą połówkę i nie musiałem zbytnio rywalizować z innymi, bo