Wpis z mikrobloga

Chciałem Sobie obejrzeć na spokojnie jakiś gameplay na youtube z gry, która ostatnio zyskała na popularności, mam na myśli Among Us.

Wysyp raka jaki otrzymałem po wpisaniu tytuły tej gry w wyszukiwarce YT przeszedł wszystkie limity.

Zacząłem przegląd od naszego polskiego podwórka, pominąłem wszystkie filmy w których na miniaturach było widać albo pofarbowane łby na jakiś pedalski kolor, oraz te z mordami wykrzywionymi w pałąk bo wiadomo że to największy rak, kliknąłem w taki który wydawał mi się w miarę normalny, jednak się zawiodłem - mimo że na szczęście morda autora nie była widoczna na filmie, to przez większość czasu było słychać jego małpie odgłosy godowe.

Zagraniczny youtuberzy nie są lepsi, nie dość że Ci #!$%@?ą obraz z kamerki na pół ekranu, co średnio co 5 sekund robią pełne zbliżenie na swoją mordę #!$%@? wie po co.

Już nie wspomnę o #!$%@? intrach, które trwają czasami prawie po minucie i nic nie wnoszą do treści.

Najgorsze jest to, że jak szukam czegokolwiek na YT to spotykam się z taką sytuacją, może nie zawsze, ale w miarę często, w tym przypadku odpuściłem Sobie szukania filmiku w którym mógłbym obejrzeć gameplay z jakimś fajnym komentarzem i znalazłem film typu "no commentary"

Dramat #!$%@?.

#patostreamy #bekazpodludzi #patologia #youtube #rakcontent #amongus
  • 4