Wpis z mikrobloga

No i 4 związek w ciągu roku poszedł w #!$%@?, 2x badoo, 1x tinder, 1x facebook. Może nie zawsze byłem krystaliczny, miałem swoje humorki, ale do #!$%@? nędzy czy te baby nie potrafią czegokolwiek poświęcić dla związku? Już pomijam jedną, bo miała na maxa zryty beret, ale skąd u nich taka chęć wyjazdów za granicę? Dlaczego nie potrafią być do końca szczere?
Szczerze już lepiej szukać takich, które mają jakieś wartości w życiu. Ja robię sobie przerwę od tego całego tinderowego szamba i od alko, nie chlałem jak zwierze, ale takie oczyszczenie dobrze mi zrobi. Do kościoła też zaczynam chodzić, wiem, że to mafia, nie idę tam dla księdza tylko dla siebie, godzinę posiedzieć i pomyśleć nad tym całym #!$%@?, może mnie jakoś oświeci.

#zwiazki #tinder #badoo
Pobierz ukebe - No i 4 związek w ciągu roku poszedł w #!$%@?, 2x badoo, 1x tinder, 1x faceboo...
źródło: comment_16009300529qBXtHgJuUizKYrIihe1Be.jpg
  • 25
@niebenben: Jest ciężko bo świeża sprawa, dzięki.
I taka rada, ludzie się nie zmieniają, jak raz cię okłamie to będzie to robić cały czas, kończyć taki związek lub stawiać ultimatum, nie ma sensu brnąć w coś co prędzej czy później i tak się rozleci.
@ukebe chcesz Miras wal privka sam jestem w podobnej #!$%@? na własne życzenie xD co do zmiany ludzi owszem co najwyżej mogą zmienić mindset co czasem przyniesie jakieś efekty ale co z tego gdy fundament juz zniszczony
No i 4 związek w ciągu rok


@ukebe: ale co? xD CZTERY związki w DZIEWIĘĆ miesięcy? I wszystkie poznane online? xD One wiedzą, że były w związkach? xD Gwarantuje Ci, że jak ktoś je zapyta za parę lat ile chłopaków miały to nie zaliczą Cię jako jednego z nich. Dziewczyny mają zazwyczaj więcej oleju w głowie niż by nazywać związkiem jakieś randkowanie przez miesiąc.

Nawet spotykanie się z dziewczyną przez kilka
@JimNH777: jak poznajesz wszystkich znajomych, rodziców itd. to też dla Ciebie nie związek?
ochłoń bo widzę, że masz jakiś swój świat i nie dopuszczasz innych
@JimNH777: A po drugie o jakich ty poświęceniach mówisz? Jak widzisz jak ktoś ewidentnie źle robi to mówisz o tym a nie dusisz w sobie jak jakiś Kukold aby sobie w spokoju poruchać.
@Defined przecież nikt tu nie napisał ze był kryształkiem, wiadomo każdy ma wady jakieś etc ale niektóre rzeczy są nie do przeskoczenia jeśli tych krzywych cech nałoży się dużo a o to na portalach takich nie trudno nie oszukujmy się ¯_(ツ)_/¯ chyba że te osoby mają swoją inna grupę docelową i tak samo jest grupa która celuje w taki typ dziewczyn. Peace i wiemy o co chodzi
@apatozaur: kumulacja lotto, z jedną nie wyszło to od razu szukałem innej, żeby zabić samotność, jakoś tak się złożyło, że długo czekać nie musiałem
wrzesień
listopad
czerwiec
sierpień
czas odpocząć (,)