Wpis z mikrobloga

No i 4 związek w ciągu roku poszedł w #!$%@?, 2x badoo, 1x tinder, 1x facebook. Może nie zawsze byłem krystaliczny, miałem swoje humorki, ale do #!$%@? nędzy czy te baby nie potrafią czegokolwiek poświęcić dla związku? Już pomijam jedną, bo miała na maxa zryty beret, ale skąd u nich taka chęć wyjazdów za granicę? Dlaczego nie potrafią być do końca szczere?
Szczerze już lepiej szukać takich, które mają jakieś wartości w życiu. Ja robię sobie przerwę od tego całego tinderowego szamba i od alko, nie chlałem jak zwierze, ale takie oczyszczenie dobrze mi zrobi. Do kościoła też zaczynam chodzić, wiem, że to mafia, nie idę tam dla księdza tylko dla siebie, godzinę posiedzieć i pomyśleć nad tym całym #!$%@?, może mnie jakoś oświeci.

#zwiazki #tinder #badoo
ukebe - No i 4 związek w ciągu roku poszedł w #!$%@?, 2x badoo, 1x tinder, 1x faceboo...

źródło: comment_16009300529qBXtHgJuUizKYrIihe1Be.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@ukebe: Hmm, 4 związki w 9 miesięcy? Więc albo Ty się umawiałeś z tymi laskami w trybie "overlap" i one zachodziły jedna na drugą (co by oznaczało, że po części którąś zdradzałeś) albo jeśli tam jednak były jakieś przerwy, to te "związki" trwały po 1-1.5 miesiąca. To trochę tak jakby osoba tuż po zdaniu prawa jazda twierdziła, że potrafi jeździć :)

Piszesz, że baby nie są w stanie czegokolwiek poświęcić dla
  • Odpowiedz
@MatiKosa: nie 9 miesięcy tylko rok, jedna była przez miesiąc, druga 5, trzecia miesiąc i czwarta prawie 2, jak byłem z którąś z nich to nawet nie pisałem do innych, i nie liczę tego czasu jak ze sobą pisaliśmy tylko jak już oficjalnie ze sobą chodziliśmy, co ja jestem w stanie poświęcić? czas, który spędzałem ze znajomymi, prawie wszystkie weekendy, nałogów nie mam (od czasu do czasu jakieś alko w sobotę)
  • Odpowiedz
@ukebe: Brzmi okej, byleby nie było skakania, że nadskakujesz i pokazujesz, że nie masz swojego życia poza nimi ;) Zależy też jak się objawia to wnikanie, ale jeśli miałeś podstawy, no to fakt. Pytanie też co rozumiesz poprzez "kłamstwa i manipulacje" - zdradzały Cię czy co?
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Ogólnie to nigdy nie dowiesz się o zdradzie jak ktoś się nie przyzna albo tego nie zobaczysz ale myślę, że tylko jedna była do tego zdolna. Kłamstwa różne, duże i małe, które później wychodzą w rozmowach z ich znajomymi. No i jak na początku spotykasz się tylko pogadać itd. to żadna ci nie powie, że ma w planach wyjazd w #!$%@? za kilka miesięcy albo tylko interesują ją podróże a
  • Odpowiedz
@ukebe: Aaa w tym sensie, rozumiem Cię. Dlatego mówię, tak ważne jest by już na początku relacji zadawać ważne pytania i rozmawiać na takie tematy. Bo chcieć wyjechać na wycieczkę to jedno, ale być podróżnikiem jak ci z YouTube to już inna sprawa i takie kwestie najlepiej od razu wyjaśnić.
  • Odpowiedz