Wpis z mikrobloga

Czy byłby ktoś chętny, kto lubi jeździć na rowerze i jednocześnie interesuje się (lub nie) II WŚ na taką objazdówkę po bunkrach w linii obrony wzdłuż Warty?
Trasa MTB raczej w 90%, dosyć długa bo wyszło prawie 100km, ale to dlatego że wyznaczłem ją ze Zduńskiej Woli (zawsze mogę zmienić na Sieradz lub start w Sieradzu a koniec w Zduńskiej). Na trasie z tego co udało mi się policzyć jest 27 bunkrów, opórcz tych znanych które brały udział w inscenizacjach są też takie o których ja wiem i pewnie sporo osób też ale nie ma ich na mapach. Nie do wszystkich da się wejść a niektóre są już niestety słabo widoczne ale są.
Dojazd do Zduńskiej Woli z Łodzi bezproblemowy przez ŁKA czy też autem, gdyby ktoś chciał przyjechać i zwiedzić kawałek dzikiej Ziemi :)
Gdyby ktoś był chętny ustalimy jakiś termin mam nadzieję w tym roku :)

#bunkier #mtb #zdunskawola #sieradz #lodzkie #lodz
źródło: comment_1600956636TjIAEA6Jrj5wMInFSGWJqN.jpg
  • 6
@Masterczulki data do ustalenia akurat na razie badam rynek a jeśli się nie znajdą chętni to i tak sam pojadę :) No nie wiem ja mam hardtaila na kołach 29x2.1 i często dupa boli i jednak dużo piachu i korzeni też
@Masterczulki myślę że to bardziej perspektywa października także na luzie :) Myślę że nie zmęczysz się za mocno bo ogromnych przewyższeń nie ma a gravel mógłby zmęczyć dużo bardziej