Wpis z mikrobloga

Cotygodniowe kawowe obiady czwartkowe 24.09.2020r.
od użytkownika kiedysbylemnormalny legendy vikop.ru
(którego znajdziesz na naszym serwerze discord - link: https://discord.gg/QmuH3t)

Standardowo zgodnie z już prawie dwuletnią tradycją udałem się dzisiaj jak w każdy czwartek na kawę, aby przeprowadzać swoje blackpillowe rozważania inspirowane karłowatością 168,5cm, polackim ryjcem i zakolami przy tym szlachetnym napoju i słodkim dodatku jakim jest dziś ciastko czereśniowo-wiśniowe.
Jako, że jestem studentem kierunku lekarskiego (co i tak przez karłowatość 168,5cm nic nie zmieni) w potężnym mieście wojewódzkim w polsce A to postanowiłem znaleźć osobę analogiczną do licealnej natalki z humana, która notabene ma od kilkunastu dni bolca chada-185. Wobec tego prowadziłem intensywne poszukiwania wśród różowych z mojego kierunku i tak oto wyłoniono następczynię, czyli natalkę z humana v2.
Owa różowa zamieszkuje w mieście, do którego mam pewien sentyment, co już teraz potęguje blackpillowe feelsy.
Oczywiście w mojej nieograniczonej wyobraźni już został wykreowany chad-190, który przeżywa szczęśliwy etap studiów z natalką z humana v2. Wspólne siedzenie na uczelni, wykłady, notatki, uczenie się razem (w tym anatomia cipy i beniza), spacery, spanie, kino, seks. Oprócz tego obiadki pod nos, wysprzątana chałupa bo przecież mokra p0lka zrobi wszystko, żeby tylko utrzymać przy sobie, a nawet w sobie bolca chada-190.
Tymczasem jako karłowaty zakolak 168,5cm z polackim ryjcem 1/10 i zakolami pozostaje mi zwalić konia w ramach testów IV faplisty i zaopatrzeć się w potężną dawkę alkoholu na ten tragiczny etap życia dla każdego przegrywa zwany studiami. Albowiem nic naprawdę nic nie pomoże jeśli masz 168,5cm karłowatości.

#przegryw
Pobierz
źródło: comment_16009696965UzfLYP1L8tb5PQoB7x3V7.jpg
  • 9