Wpis z mikrobloga

Dobra. Masz rację. Rynek upada. Zaraz będą dopłacać tylko za to, żebyś wziął od nich nieruchomości.

Gdzie te mieszkania za pol darmo rozdaja? Wzialbym ze dwa


@TatoAktywny:
@arbofi:

"Przerysowania – absurdalne przykłady

Dla wielu osób nic nie jest tak dobrym argumentem, jak logiczna historia. Z jednej strony jest ona tak skonstruowana, że miło się jej słucha, ale dopiero po zastanowieniu się okazuje się, że jest ona bardzo mało prawdopodobna. Często
@systemluster: @SzalonyFanMalysza:
Ale co dadzą Wam logiczne argumenty, skoro i tak będziecie wiedzieć swoje?
Prawdę mówiąc dość już się napisałem z wojownikami klawiatury, którzy wiedzę o świecie czerpią z monitorka.

Napiszę tylko tyle, że wyciągnięte z kontekstu i reszty danych dwa zdania to gówno a nie informacja.
Oczywiście, rynek być może jakąś zadyszkę zaliczył. Może zaliczy jeszcze większą. Może nawet dojdzie do korekty cen, ale mówimy tutaj o poziomie maksymalnie
@TatoAktywny: spoko, spoko tylko czemu uważasz że ta większą korekta jeszcze nie teraz?
-rekordowa liczba budynków mieszkalnych w budowie, czytałem nie raz że 800 000
-najem krótkoterminowy leży a wczorsjsza czy tam przedwczorajsza decyzja w Brukseli go po prostu dobiła
-rekordowy wkład własny wymagany przez aktualnie przez banki
-rekordowy spadek PKB praktycznie wszędzie, wiem wiem my znowu jesteśmy zieloną wyspą :)

Ja nie planuję wcale kupować ani zamieniać aktualnie mieszkania ale
ale mówimy tutaj o poziomie maksymalnie 2% do nadrobienia w przyszłym roku.


@TatoAktywny: Jakieś statystyki, dane, argumenty, czy te 2% to ze słynnego instytutu?

A tak całkiem praktycznie - od lat już słucham i czytam mądre głowy, które wieszczą "już za chwilę wszystko pizgnie", "już, teraz", "haha! wszystko leci!". I co? I nic. Z roku na rok sprzedaż rośnie, ceny rosną


@TatoAktywny: Od 2008 do 2013 nieruchomości taniały, ponieważ był