Wpis z mikrobloga

No coś pomieszali, wczoraj próbowałem mafię 1 edycja ostateczna odpalić to po przejściu w offline i zostaniu na moim profilu wywala z gierki, że trzeba być online, a w trybie online jak zostanę i wyloguję się z konta 'growego' to też wyrzuca z gry z komunikatem, że nie mam gry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ambro90:
@mihaumihau:
@chopocek ale to na pierwszym screenie od momentu uruchomienia gry od razu mam zrobić? Już widzę niektórzy sprzedający piszą że nie biorą odpowiedzialności za to że po aktualizacji konsoli nie działają konta współdzielone. Heh, kwestia czasu aż aktualizacja będzie wymagana by cokolwiek nowszego włączyć i źródełko wyschnie.
@b0b3r: też się udało, ciekawe kiedy zrobią fixa i przy wymogu bycia online (bo przy off wywala) będzie co np. 15 minut sprawdzało czy dana gierka jest na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanieBoczek no niby działa ale nie tak jak dawniej, a przynajmniej mafia, dawniej odpalałem gre na koncie growym uciekałem na offline i grałem na swoim profilu, teraz po przejściu na off wywala z gry mówiąc ze wymagane online