Wpis z mikrobloga

Mam pc i PS4. Pomożecie znaleźć jakieś plusy kupienia nowej Fify na PS4 a nie na PC? Jasne, na pc drastycznie mniejszy rynek transferowy ale z tego co pamiętam z poprzednich edycji nie było to niewiadomo jakim problemem, handel normalnie szedł i mi osobiście nawet lepiej niż na ogromnym rynku na PS4. Coś jeszcze przemawiającego za wydawaniem dodatkowych 30kilku zł miesięcznie za możliwość gry online? (W innych celach nie kupuje ps plus)

#fifa
#fut
  • 8
@robertx:
*drafta na pc na bank nie pograsz.. juz nie ma tak że ci oddają samobója, grałem na początku to był taki hack ze ci gre wywalało XD wisiał skład przeciwnika i potem jakis error z tego co pamietam...
*mega duża różnica skilla w przeciwnikach albo dostaniesz 10;0 na #!$%@? albo #!$%@? kogoś 10:0
¯\_(ツ)_/¯ i fakt jest jeszcze taki ze PC to platforma testowa jak wychodzi patch to zawsze pierw
@robertx: jak masz konsole to tu nie ma co się zastanawiać. Na PC nie dość, że mniejszy rynek i mniej graczy, to jeszcze hakerzy. Jedyny plus taki, że gra rzeczywiście może chodzić nieco lepiej
@robertx: 2paki na 12miesiecy =17zł to nie dużo a przyjemność z grania na pewno lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) + zawsze możesz sprzedać coinsy i ci się zwróci za psplus // kiedyś były hacki typu staty 99 XD nie wiem jak teraz