Wpis z mikrobloga

@bartd: Da się. Ja jakieś 3 lata temu się sam nauczyłem. Kolega przekazał mi wtedy ważną wskazówkę:

Tylko się nie #!$%@?


Nie do końca posłuchałem, ale teraz już umiem szybko jeździć i jakieś skoki z mniejszych górek
@bartd: tak, da się nauczyć, ale to jak długo będziesz jezdzić zależy od twojej kondycji, podczas zjazdu dużo mięsni pracuje, jest to spory wysiłek, chociaż nie wygląda na taki.
@bartd zależy co Ci się bardziej podoba, deska jest łatwiejsza do nauczenia od podstaw od nart.
A jak już wsiądziesz na narty to ciężej przeskoczyć na deche.

Jeśli chcesz koniecznie w Polsce to jedź do Białki Tatrzańskiej, jest dużo fajnych łagodnych tras na początek, żebyś spróbował. Jak Ci się spodoba to Włoskie Alpy są najlepsze -> ale jestem nieobiektywny ;)
@bartd: Ofkors, tata z mamą nauczyli się jeździć w poprzedni sezon mając 57/55. Od siebie polecę wyjazdy grupowe gdzie cały czas podczas jazdy jest opieka instruktora i nauka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartd: w wiekszosci ludzie szybciej łapią narty. W miare sprawna osoba powinna po kilku godzina nauki samodzielnie zjechać niebieską trasą.
Jesli masz jalis stok w okolicy to polecam podjechac tam kilka razy na 1-2h. Nie koniecznie za kazdym razem musisz brac instruktora.