Wpis z mikrobloga

@gokish: @maciup88: No faktycznie; odpisali, że zlecili zwrot 20% i mogę sobie biegać dalej albo mam 31 dni na odesłanie i będzie full refund.

No i to jest ten 'mieszany uczuć' ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na alledrogo z official sklepu 430pln, gdzie ja dałem niecałe 250pln.. Czemu kurłła nie naprawiajo. Z drugiej strony ciężko ocenić czy da się to jakoś sprytnie i skutecznie naprawić.

@PurpleHaze srry,
@nohtyp_: za 450 to juz mozesz hoki kupic. Columbie to dobry byl za wlasnie 200-250zl. Moim zdaniem nie ma co dawac za nie duzo wiecej.

Mozesz poszukac brooks cascadia bo to podobna charakterystyka, tylko no wlasnie sa ponoc dosc awaryjne. Albo brooks caldera, tez ponoc zacne.

Saucony peregrine, tylko one maja dosc twarda i sztywna podeszwe. Ewentualnie mad river od nich, ale tego nodelu nie znam.
@nohtyp_: eeee nie walsnie to raczej w druga steone, hooka to poduszkowce, wiec wiele bledow wybaczaja.

Zobacz speedgoat jako chyba najbardziej polecane trailowki. Ewemtualnie challenger atr, ale to jest taki but na wszystko wiec bieznik slabszy.