Wpis z mikrobloga

tl;dr Chyba zniszczyłem jakiemuś szurowi świat.

Jest w #lodz taki kierowca #uber który każdemu daje wizytówki reklamujące jego kanał na #youtube gdzie wrzuca swoją twórczość #discopolo. Ja dostałem ich już przynajmniej 6, moi znajomi też po kilka, nikt nie usłyszał pytania: czy ogólnie akceptuje ten rodzaj muzyki (ani ja ani znajomi zdecydowanie nie akceptujemy).

No ale zagadał, więc chciałem być miły i wszedłem z nim w gadkę. Zeszło na tematy #covid19 . Wyszedł szuryzm, maski złe, na maskach jest masa wirusów i się je wdycha. Na moje że no ale to można albo nosić jednorazowe, albo prać takie które się do tego nadają i nie nosić tych samych przez tydzień. Pan był bardzo zmieszany.

No to rzucił że no pod tą maską to jest kupę dwutlenku węgla. No to mówię że raczej ciężko o zatrucie dwutlenkiem węgla, i gdyby było takie zagrożenie to np. chirurdzy i inni lekarze by nie nosili masek od dziesiątek lat. A sam dwutlenek węgla jest dość popularny i jest choćby w napojach gazowanych.

Wprawdzie mnie nie wysadził, ale miałem wrażenie że ma na to ochotę. xDDDD #szury
  • 24
@duncanidaho2: ¯\_(ツ)_/¯
Każdy ma prawo do rozumowania świata według swego widzimisię. Jeden robi to prawidłowo, drugi błędnie.
Jeżeli jesteś w jakimś temacie asertywny i zdanie innych Cię nie obchodzi, odchodź od tego tematu a nie później na wypoku wirtualnie wyzywasz jakiegoś randomowego kierowce ubera myśląc że w ten sposób pokażesz swoją wyższość.
@SeriousDude Kilka razy z nim jechałem, za każdym razem był delikatnie mówiąc #!$%@?ęty. Kiedyś coś gadał "że wszystkie baby są #!$%@? i tylko chcą wyciągnąć kasę" i takie gadki. Za każdym razem inicjatywa rozmowy wychodzi od niego, zagaduje osoby które rozmawiać nie chcą, i nawet nie chodzi o takiego antyspołecznego przegrywa jak ja, ale normalnych ludzi też. Gdybym to ja go zagadywał i wyciągał od niego jakieś opinie, to nie czułbym potrzeby
@duncanidaho2: Przez typa zaczęłam jeździć uberem bo woził mnie w nocy po pustej drodze naokoło, szukał na telefonie jadąc i nie chcieli przyjąć skargi ale to akurat nic. Poza reklamami swojej działalności disco polo co moment rzucał jakimś żenującym tekstem, głównie żalił się o byłej i że stracił kupę kasy ale że wierzy że znajdzie porządną dziewczynę i zrobi karierę.

Najpierw teksty były niewinne np. że jakbym nie miała chłopaka to
@duncanidaho2: No dlatego przestałam jeździć wieczorami boltem sama xD Bo oczywiście jak spytałam czy jak zobaczę że on jest kierowcą i anuluję przejazd do mi potrącą 10 zł to napisali że takxD

On w zasadzie nie pytał o bieliznę tylko coś #!$%@?ł i nagle stwierdził pytająco że ja pewnie noszę, zrobił 5 sekund przerwy po czym się chyba speszył i #!$%@?ł dalej o tych stringachxD A jako że to on inicjuje
@duncanidaho2: czyżby to Crister?

byłem kiedyś u znajomych w Łodzi z różowym, puścił nam jego wykonanie "Cichej nocy" (w czerwcu xD) i mówił o swoich wielkich planach jeśli chodzi o karierę w USA. w sumie wydawał się troszkę specyficzny, ale raczej pozytywnie; jeśli to faktycznie on, to szkoda że ma swoją ciemną stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)