Wpis z mikrobloga

od lipca lepiej o 1.1kmh. O ile utrzymanie mocy to nie problem, bo mógłbym spokojnie jechać na 340-350W przez godzinę, tylko ciężko mi utrzymać pozycje przez ten czas. Po 30 minutach zaczyna bolec dupa, po 40 minutach drętwieją dłonie po trzymaniu dropów w tej samej pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#szosa #rower #rowerowygdansk
Pobierz kodi1911 - od lipca lepiej o 1.1kmh. O ile utrzymanie mocy to nie problem, bo mógłbym...
źródło: comment_1601376701YTNLIOo9qsmkhA57eNc9ov.jpg
  • 31
@Pegos: Masz rację, wiem, W/Kg są bardziej miarodajne. Odniosłem wartość 350W do mojej wagi, a to byłoby już fajne FTP.
Nie zwróciłem uwagi na rozmiar roweru, który wskazuje, że op jest wysokim gościem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Za wąskie siodło, zmierz rozstaw kości kulszowych i dobierz odpowiednią szerokość.


@reddin: niekoniecznie, siodło może mieć dobre, ale np o 0.5cm za wysoko.
@kodi1911: cc wyżej w temacie drętwienia dupy
Jeeli chodzi o dłonie to podobnie (za wysoko siodełko = za duża masa ciała opiera się na dłoniach) + być może za szeroka kiera i...za duży rower :).
obniz dziob siodelka. Generalnie orzyjmuje sie ze powinno miec maksimum poziom, a lepiej lekko w dol. U ciebie wyglada na zadarte do gory


@Sorcerer001: W 99% przypadkach dobrze ustawione siodło (wysokosc) ma być idealnie poziomo :). Jak pochyli siodło, to będzie przechuylony jeszcze bardziej ciałem (masą) na dłonie i kierownice.
@kodi1911: