Wpis z mikrobloga

Miałem Arctis 3, są całkiem fajne i ładnie grają, ale dwa spore minusy:
- w moim egzemplarzu po kilku miesiącach pałąg na głowie tak się poluźnił, że bardzo łatwo spadały z głowy
- okablowanie do słuchawek jest niestandardowe, steelseries wymyślił własne by trzeba było im płacić za wymianę przewodu. Ale na plus jest to, że ten przewód rzeczywiście można wymienić. Dorzucają też adapter do 3,5mm jack.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: #!$%@? typie weź najpierw zobacz jak ten mikrofon wygląda. Jak chcesz to możesz go sobie nawet przykleić do nausznika na rzep, albo po prostu przypiąć do kabla bo jest na clipie. A słuchawki grają w #!$%@? lepiej od tych wymienionych i są dużo wygodniejsze.
@franaa: wiem jak wyglada bo sam go mam do dzis, ale jak chcesz zeby nie zbieral dzwiekow naokolo ciebie to nie da rady, poza tym wygoda jest bardzo osobista bo dla mnie zadne nauszne nie sa wygodne a co do dzwieku to nie wiem :)
@OdyniecBojowy: Mam Arctis 3. Nie jestem jakimś audiofilem, może nie mam jakiegoś wyczulonego słuchu itp. ale dla mnie te słuchawki grają dobrze. A wg, mnie największą ich zaletą jest to, że jest to najwygodniejszy headset jakiego miałem. Nie uciska uszu, nie boli po nim głowa, uszy też się nie pocą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa: zbierają trochę mniej bo są blisko ust i dobrze skierowane. Niektóre nawet mają dodatkowy mikrofon do wyłapywania dźwięków otoczenia i wytłumiania go. Największy minus Zalmana, że poza przeciętną jakością dźwięku, to mocowanie - ze względu na brak załączonego często ludzie przypinają np do koszuli lub kabla, a wtedy jakiekolwiek szuranie o materiał daje bardzo nieprzyjemne doznania dla całej reszty świty na voip
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sidhellfire: Ja do niego przykleiłem rzepa i drugiego do shella. Przypinam i odpinam jak mi wygodnie, a z tą jakością dźwięku to się nie zgodzę bo szumy i byle dotknięcie pałąka dużo bardziej było mi słychać na Cloudach (ale jedynkach), a i sam dźwięk na Zalmanie mam wrażenie jest czystszy.
@OdyniecBojowy: Mam alphy od hyperx od dluzszego czasu i tez tak jak Ty zastanawialem sie nad Cloud 2. Po przeczytaniu wielu opinii wybralem jednak alphy ze wzgledu na to ze progracze ich uzywali + maja lepszy mikrofon wedlug opinii. Jakosc wykonania super, gram se w strzelanki na jakims tam poziomie troszke wyzszym niz przecietniak ale tez nic zajebistego. Sprawdzaja sie bardzo spoko, sa wygodne i dobrze wykonane z czego bylem mocno