Wpis z mikrobloga

No więc tak. Jeśli chodzi o wpis [TEN WPIS](https://www.wykop.pl/wpis/52461427/#!$%@?-wstyd-jak-#!$%@?-szczegolow-dowiecie-sie-po-16/186045149/#comment-186045149) do którego miałem się odnieść po 16, to się właśnie odnoszę.
Już tłumaczę dlaczego wstyd jak #!$%@?. Ubrałem sie ładnie bo wiecie, wyprawa do osiedlowego sklepu rano to cała śmietanka się zbiera, a to jakiś janusz po setke, a to jakieś karyny po coś do szkoły no i tak się kręci karuzela #!$%@?.
No i stoje sb w kolejce, za mną kilku gówniaków na oko level 13 (mam bardzo blisko szkołę to często używają tego sklepu zamiast sklepiku, bo tam pewnie nadal #!$%@? jest xD).
Dobra, przyszła kolej na mnie, biorę jakąś bułkę, serek wiejski i butelkę mineralki. Tamci z tyłu się niecierpliwią bo pewnie zaraz dzwonek więc chciałem nie utrudniać i sfinalizować transakcję. Podchodzę do kasy bo część produktów podaje kasjerka, część bierzesz sam. Ona to kasuje, tamci się niecierpliwią, ja w sumie też bo chciałem #!$%@?ć serek wiejski z dodatkiem soli i szczypiorku przegryzany bułką to #!$%@? muszę czekać dodatkowo xD
No i mówi. Siedem (w tym momencie zaczynam słyszeć śmieszki i chyba wiem ocb) siedemdziesiąt sześć. Gówniak za mną chciał chyba dopowiedzieć o Sasinie i wyborach, ale się powstrzymał. No i zapłaciłem blikiem jak człowiek przyszłości, i dumny wróciłem do domu.
A odnośnie tego wstydu jak #!$%@?, to zapomniałem w aplikacji potwierdzić transakcji i sobie wyszedłem nie płacąc, ale wróciłem dosłownie po minucie przepraszając jak #!$%@? () - plus ten, że babka mnie zna i nie była zła ani nic xD
  • 53