Wpis z mikrobloga

@niemalipy881: Miałem ten problem, ale u mnie chodziło i moje długie gorące prysznice :) Rozwiązaniem było wybudowanie drugiej, lepszej łazienki i w niej nie mam już problemu. W starej łazience chce zrobić dodatkowe otwory wentylacyjne, ale ciągle tego nie zrobiłem.
@niemalipy881: Wentylacja jest marna. Mam to samo tyle że w bloku. Nie wystarcza, mimo w zasadzie ZAWSZE niedomkniętych drzwi od łazienki. W oknie w kuchni (najbliżej) nawiewnik (zawsze otwarty) no i tak nie daje rady :-/ Jedyne sensowne wyjście choć biedne strasznie to drzwi od łazienki na oścież, okno w kuchni na oścież po kąpieli i jakoś jest. Kurna jak na wsi
@niemalipy881 Jeżeli to mieszkanie w bloku to zapomnij o jakichkolwiek własnych wentylatorach. Po pierwsze, problem z ciągiem nie jest po stronie kratki tylko najczęściej szczelnych okien. Nie wydmuchasz z łazienki powierza gdy nie ma powietrza więc zaciągniesz sobie to powietrze do mieszkania z syfem z całego pionu kratką z innego pomieszczenia. Po drugie mechanicznie pchając powietrze do szybu w łazience nie wywalasz go na zewnątrz tylko komuś do mieszkania.
@WiesniakzPowolania
Już od jakiegoś czasu mam problem z pojawiającym się grzybem na suficie po prysznicem. Ktoś miał z tym do czynienia i wie jak się tego pozbyć? Wentylacje mam dobrą.


@niemalipy881: grzyb/dobra wentylacja.
Wybierz jedno.

to prawda. Przy mieszkaniu w blokach jedyna realną alternatywą beda wywietrzniki w oknach. I trzeba wybrać. albo troche #!$%@? albo grzyb.


@WiesniakzPowolania: jak masz grawitacyjną to jest #!$%@? dramat i nawet nawiewnik niewiele da, a jak