Wpis z mikrobloga

#!$%@? do czego tu doszło.
Jakbym powiedział sobie rok temu, że będę się częściej zgadzał z Print screenem niż z wyborcami konfederacji / korwina to bym się w łeb walnął.
#konfederacja i jej obecni, aktywni wyborcy na wykopie dokonali tego, że dużo częściej zgadzam się z takim @Nox_ niż z nimi xD Z całym szacunkiem dla betonu konfederacji konserwatycznej - nic do was nie mam tylko mocno nie zgadzam się z waszymi poglądami, ale wolnościowcy co planujecie dalej głosować na konfederacje macie wy w ogóle rozum i godność człowieka? xD Jak można się nazywać wolnościowcem i zgadzać się z takim Bosakiem czy Sośnierzem i popierać ich kandydature sejmową xD
#4konserwy #neuropa #polityka
  • 42
@matejss: Wiesz, czym w ogóle jest wolność? Bo pisanie na Twitterze nawet największych głupot jej nie łamie.
Za to głosowanie na zamordystyczne ustawy już tak.
Zgadnij, kto w obecnym składzie sejmu jest w tej kwestii najlepszy? Podpowiem ci, że - wbrew temu, co próbują nam wmówić neuropki - wcale nie PiS.
@czynastolatek: Jasne, że tak - ludzie mają i powinni mieć pełną wolność pisać swoje głupoty. Tylko te głupoty piszą posłowie obecnej kadencji, w małym składzie więc nie mają jakoś ogromnie dużo do gadania z wyjątkami.
Teraz wyobraź sobie, że posłowie obecnej kadencji co piszą głupoty mają większe poparcie w kolejnych wyborach i ich głupoty mają realna szanse na wejście w życie. Sorry ale pisanie głupot przez takie osoby na twitterze pokazuje
@waro: Spoko do lewicy jeszcze mi daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tych śmiesznych kompasach politycznych jestem fioletowy
Ale wiadomo, że te kompasy są takie niezbyt dokładne a świat polityczny nie jest czarnobiały.
Jest pare rzeczy z którymi się zgodzę z @koroluk i jest pewnie pare rzeczy z którymi się zgodzę z betonem konfederacji( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matejss: czyli w trakcie nawracania, ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest pare rzeczy z którymi się zgodzę z @koroluk i jest pewnie pare rzeczy z którymi się zgodzę z betonem konfederacji( ͡° ͜ʖ ͡°)


@matejss: Z czym się nie zgadzasz z korolukiem?
@waro: Nie znam jego dokładnych poglądów gospodarczych czy światopoglądowych. Myślę, że bym się z nim zgodził światopoglądowo w paru sprawach, w paru może nie. Tak samo z gospodarczymi. Raczej nie mamy z Krololukiem 100% zgody we wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@waro: Jak pisałem, nie znam poglądów koroluka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem jakoś aktywny politycznie na wykopie (czasem mi się zdarza coś napisać) i po paru postach koroluka / przeklikaniu przez pare min jego filmików na YT nie powiem jakie ma poglądy i czy się z nimi zgadzam. Dlatego mówie że na pewno są rzeczy w których się zgodzę i na pewno są rzeczy z którymi
Sorry ale pisanie głupot przez takie osoby na twitterze pokazuje idealnie jakie te osoby mają różne poglądy na różne sprawy i jestem pewien, że przy dojściu do władzy będą te swoje głupoty próbować przeforsować.

@matejss: To dlaczego nie próbowali teraz? Dlaczego jedynymi ich projektami, o których słyszeliśmy, były depenalizacja zielska i zwiększenie kwoty wolnej?
Dlaczego głosowania korwinowej częsci to w 99% czysty RiGCZ (ten 1% to aborcja), a części narodowej to
@ziemba1: Tak wszystko co robie to dla plusów na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Ufff atencja.

@Lketoglutaran: No mi już samo jego podejście do kampanii prezydenckiej nie pasowało. Ile ja bym dał aby zamiast niego był jakiś Dziambor :/

@czynastolatek: To, że nie robią tego teraz nie znaczy że nie będą w przyszłości. Jak pisałem nie są siłą w sejmie obecnie i takie próby przeforsowania nie przeszłyby praktycznie 100% a
@Nox_: populizmem jest niepopularne zdanie Bosaka jakim jest to że trawka powinna być nielegalną? Głoszenie niepopularnych, niezgodnych z grupą odbiorców poglądów to populizm dla noxa XD