Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku z facetem, który ma dziecko. Umówiliśmy się niedawno, że nie widuję się z tą dziewczynką, bo nie mam takiej potrzeby, nie potrafię się odnaleźć obok Jego dziecka, które ma z inną kobietą. Przez jakiś czas próbowałam, ale wyszło na to, że nie potrafię sobie z tym poradzić, jestem zazdrosna i wściekła. Kłóciliśmy się przez to dużo. On na widzenia jeździ sam i raz na jakiś czas zabiera Ją do swoich rodziców. Taki system na razie się sprawdza. Poza tym ja kilka tygodni temu zaczęłam terapię, między innymi dlatego, żeby spróbować się pozbyć negatywnych emocji wobec Jego przeszłości...
Problem w tym, że On chciałby żeby Ona była na naszym ślubie, mimo że doskonale wie jakie emocje to we mnie wywołuje. Z jednej strony oczywiście rozumiem, że by tego chciał, ale z drugiej chcemy zorganizować to wydarzenie bez dzieci, a poza tym wolałabym na swoim własnym ślubie nie widzieć Jego byłej dziewczyny i dziecka, które z Nią ma. To przecież ma być najszczęśliwszy dzień w moim życiu, nie dzień w którym biorę ślub z mężczyzną którego kicham, a On po wyjściu z Kościoła będzie tulił nie moje dziecko...

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #dzieci #problemy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7980f4605297c54a62af16
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 97
  • Odpowiedz
  • 1748
@AnonimoweMirkoWyznania związałaś się z kolesiem, który jest ojcem i oczekujesz, że wywali ze swojego życia córkę? Jestem w szoku, że on rozważa ślub z Tobą przy takich oczekiwaniach. Albo jesteś strasznie głupia, albo bait 2/10.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie zarzutka, radził bym skończyć porządna terapie i wrócić do tematu ślubu. Nie możesz oczekiwać, żeby facet przestał mieć kontakt z córka. Ogólnie to bardzo dobrze o nim świadczy ze pomimo nowej kobiety córka jest dla niego ważna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem że chcesz aby ślub odbyl się bez jego ex i bez dziecka - to jest w porządku, to jest wasz wspólny dzień i masz prawo tak uważać. z tym że te ciągle negatywne emocje w strone tego dziecka to jest nie wporządku, nienormalne. dobrze że zaczęłas terapię. W jakim wieku jesteś?
  • Odpowiedz
Nie wychodź za mąż, skoro masz taki bagaż emocjonalny. Gotowa recepta na zepsucie sobie i jemu życia. Btw, czy ten facet i jego córka to jakieś bóstwa, że zaimki napisane wielką literą?
  • Odpowiedz