Wpis z mikrobloga

@MokrySuchar Mam kilka pytań do Ciebie. Jak się czujesz z tym, ze ciagle Cie ekipa wyzywa? Bierzesz to na żarty czy jednak w jakis sposob to odczuwasz? Jak xayoo poznał lukiego oraz dlaczego Marcin z zadymiarza zamienił się w bardziej takiego nudziarza. Co miało wplyw na zmianę jego zachowania? Chodzi o wprowadzenie bardziej family contentu na streamy ( pieniadze ) czy jak to wyszło? Ogólnie na streamkach to wygląda jakby był czasami przygnębiony jakoś i nie przyjemnie się na to patrzy. Aktualnie go oglądam tylko i wyłącznie dla tego, bo to xayoo i z przyzwyczajenia. Wydaje się, że kiedyś był bardziej sobą niż aktualnie. Mam nadzieję, że odpiszesz. Pozdro i z fartem

#xayoo
  • 8
@Youngskittle: a czemu by nie odpowiedzieć, jak już tyle czasu poświęciłeś

1. Mam mocno wywalone, ostatecznie każdy się tu lubi, a ja nie mam problemu z tym, że chłopaki w taki sposób rozładowują emocje. Ja mam wysokie mniemanie o sobie i nieraz im odpowiem jakoś "inteligentnie" i mnie to rozśmieszy, jak jedyne co mogą powiedzieć to "no nie mądrz się tak". Każdy się tu ostatecznie lubi i tworzymy bandę z dobrą
@MokrySuchar: Wielkie dzięki za odpowiedź :)

@MelatoninDoesntWork Ojoj wielkie sory, zle to ująłem, było już dosyć poźno. Marcina cały czas lubie oglądać i będe go oglądał nawet jak się skończy ( oby to się nie stało ). Chodziło mi bardziej o to, że kiedyś prowadził content bardziej weselszy, gdzie się robił banan na twarzy. Znaczy nie mówię, że ten co jest aktualnie jest w jakimś stopniu zły. Po prostu stary bardziej
Marcin niejednokrotnie mówił o swojej depresji, efektach braniu antydepresantów, jego poczuciu nudy w życiu i #!$%@? psychiczno/fizycznego.


@MokrySuchar: Dalej leki bierze? Polepszyło mu sie jakoś? Ktoś jeszcze z ekipy miał/ma problem z depresją (nie musisz podawać nicku)?