Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas żeby zrobić coś dobrego. Córce (18 mies.) jednego z użytkowników został zdiagnozowany rdzeniowy zanik mięśni typu 2 (SMA typ 2). Laura ma szansę na wyleczenie i normalne życie, ale leczenie jest kosmicznie drogie (9 ml zł).

Szczegóły

Teraz do rzeczy. Na licytację wystawiam nowy, zafoliowany flakon (ze sprawdzonej perfumerii elnino – posiadam paragon) perfum Dior Homme Parfum w wersji 75 ml (czyli starszej i praktycznie niedostępnej). Batch code to 9A03.

1. Cena wywoławcza wynosi 600 (sześćset) złotych.
2. Oferta kupna musi zawierać cenę w złotówkach, wyrażoną liczbą naturalną.
3. Oferta kupna musi być napisana starannie i jednoznacznie, w sposób niebudzący wątpliwości.
4. Aukcja zaczyna się w momencie złożenia pierwszej oferty.
5. Aukcja kończy się gdy minie osiem godzin od momentu złożenia najwyższej oferty.
6. Wszelkie wątpliwości i spory odnośnie zakończenia aukcji rozstrzygamy na podstawie czasu publikacji komentarzy, kierując się życzliwością, zrozumieniem i zdrowym rozsądkiem.
7. Od zwycięzcy oczekuję sprawnej realizacji transakcji – na przelew czekam 4 dni od momentu zakończenia aukcji. Po tym czasie zaczynamy zabawę od początku.
8. Jeśli cena wywoławcza (ustalam ją na poziomie 600 zł – jest to niższa cena niż najniższa jaką znalazłem w sklepie internetowym za wersję75 ml) nie zostanie osiągnięta sprzedam flakon we własnym zakresie i pieniądze przekażę na zbiórkę na siepomaga.pl. Przypominam, że to aukcja charytatywna, nie sposób na wyrwanie poszukiwanych perfum po niższej cenie :)
9. Zwycięzca przelewa środki na moje konto. Następnie robię przelew na siepomaga.pl i dzielę się potwierdzeniem.
10. Po otrzymaniu przelewu od zwycięzcy wysyłam perfumy paczkomatem (koszt pokrywam ja).
11. Aukcję umieszczam na Wykopie oraz na kilku grupach „perfumowych” FB. Co kilka godzin (najczęściej jak umożliwi mi to mój czas) będę informował w każdym miejscu o najwyższej ofercie.

Wiem, że potraficie się dzielić tym co macie. Tyle ode mnie, teraz czas na Was. Powodzenia!

#perfumy #pomagajzwykopem #wykoppomaga
Pobierz cibronka - Przyszedł czas żeby zrobić coś dobrego. Córce (18 mies.) jednego z użytkow...
źródło: comment_16020659383YNMcvOGCGFTO7H6fsKhdr.jpg
  • 20