Wpis z mikrobloga

@RapidHere nie chcesz to nie kupuj, pozdrawiam. Dodam tylko, że dla Amerykanina 800 dolarów to sporo poniżej najniższej krajowej ze wszystkich stanów, więc najbiedniejszego Amerykanina stać z najniższej krajowej kupić najlepszego iphona, u nas musisz wydać ponad dwie najniższe krajowe.
  • Odpowiedz
  • 320
@devorious: jak tam nowy przełom technologiczny w postaci USB-C, zapas chusteczek trzeba wam kupić bo plują na was niemiłosiernie a wy mówicie, że deszcz pada XDD oczywiście,że nie kupię bo jestem szczęśliwym posiadaczem s23+ i Xiaomi 13
  • Odpowiedz
@proteinov: przecież oni zawsze są do tyłu o dwie generacje ze wszystkim..żadna nowość. To tylko magia jabłka i brak zamulania po jakimś czasie(ale i tak jest wtedy stary) i wyimaginowane "bezpieczeństwo" z zero dayami co wydanie, a nawet lukami których załatać się nie da...
  • Odpowiedz
@RapidHere o widzę, że kogoś nie stać na iphona, chłopie ja tylko napisałem, że nie chcesz to nie kupuj każdy ma wolną wolę a ty się zesrales XD swoją drogą jak masz s23 to jak możesz używać niby takiego chłamu jak Xiaomi 13, typie sam sobie zaprzeczasz
  • Odpowiedz
@RapidHere: wydanie na telefon ponad 1000 zł to jest xD. Może jak jesteś multimilionerem, ale jak zarabiasz te 10k netto miesięcznie to jednak liczysz pieniądze i wolisz kupić telefon do użytku a nie do szpanu. Biedaki z średnią krajową zawsze muszą się pokazać i kupują takie telefony, ubrania i auta głównie dla szpanu, a nie do normalnego użytku.
  • Odpowiedz
@RapidHere: mnie Apple skradło jak w 2018 kupiłem budżetowego Iphone SE 1 gen (premiera 2016 r.) za 1200zł i telefon do teraz chodzi tak samo płynnie. Zmieniłem na Iphone 13 mini w 2022 r. bo już chciałem coś nowszego po prostu. W tym Iphonie SE 1 gen wystarczy wymienić baterie za 100zł i można dalej używać. Wcześniej byłem użytkownikiem androida i po roku telefony tak muliły, że #!$%@? można było dostać.
  • Odpowiedz