Wpis z mikrobloga

mam Xiaomi 12 do pracy i s23+ i Xiaomi 13 prywatnie, poza tym snapek 8 gen 2 > bionic

@RapidHere
No i masz trzy telefony. Nie wiem po co.
Skoro ten android taki zajebisty to czemu trzeba potem 3 telefony posiadać?
  • Odpowiedz
po co ci wiecej niz 60 bo nie wiem??


@gaco123: Przecież z ekranem 90Hz już jest całkiem inny feeling używania telefonu. Wszystko chodzi płynniej, przy przewijaniu treści się nie rozmazują i ogólnie to jest przepaść. Jak widzę 60Hz w ekranie to mi oczy krwawią. Tu chodzi o samo poruszanie się po pulpicie. Dla mnie to główny wyznacznik w tel.
  • Odpowiedz
@gaco123: 60hz a 120hz nie jest potrzebne tylko do gier. Idz do jakiejs galerii ze stoiskiem z takimi telefonami i porownaj sobie zmieniajac w ustawieniach. Obraz na 120hz jest duzo bardziej plynny i jak wracasz potem na 60hz to wydaje sie jakby scinalo telefon. Szczegolnie wyrazne jest to przy przewijaniu ekranu oraz (mniej) ogladajac cos.

Ja po zmianie niedawno telefonu to najbardziej z tym odczulem roznice na plus oraz szybkim ladowaniem.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: asus zenfone to takie fajne maluszki

@gaco123: Przecież z ekranem 90Hz już jest całkiem inny feeling używania telefonu. Wszystko chodzi płynniej, przy przewijaniu treści się nie rozmazują i ogólnie to jest przepaść. Jak widzę 60Hz w ekranie to mi oczy krwawią. Tu chodzi o samo poruszanie się po pulpicie. Dla mnie to główny wyznacznik w tel.


@BornToDie69: chce tylko dodac ze animacje w nowszych androidach sa projektowane pod
  • Odpowiedz