Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się nad kupnem iPada z tego roku. Korzystałbym z niego głównie do przeglądania Internetu, oglądania twitcha, youtube przed snem, ewentualnie jakichś małych notatek (pewnie bardzo rzadko), zabieranie na wyjazdy zamiast lapka (oglądanie netflixa w podróży). Chciałem wziąć tego nowego, podstawowego iPada za 1600 zł, ale kusi mnie trochę też nowy Air. Czy przy moim użytkowaniu jest w ogóle sens płacić za niego prawie dwukrotność ceny zwykłego iPada? Dodam, że będzie to moje jedyne jabłkowe urządzenie, resztę mam Sansunga. W czym właściwie Air byłby lepszy, oprócz tego, że ma lepszy procesor, ale ja nie zamierzam grać na tym tablecie w gry, a jak już to w jakieś proste, ewentualnie jakieś karcianki typu Gwint/Hearthstone.
#apple #ipad #tablet #pytanie #pytaniedoeksperta #tablety
  • 22
@onionspirit: wiesz co to akurat mój pierwszy ipad ale z wrażeń pierwszych bateria spoko wydajność też różnice w czym widzę największa ekran na codzień mam oleda w iPhonie także różnica jest ale wiadomo 1600zl nie ma co oczekiwać fajerwerków ale jest w porządku a i 4:3 rozdzialka przyzwyczaić się muszę bo zawsze miałem 16:9 w tablecie. na plus że dali 20W ładowarkę i apple tv+ na rok za free ( ͡
@jestemmimas: kolory są dobre itd ekran jest b dobry z tym że jestem przyzwyczajony do bardziej żywych kolorów jak w oledzie. ale nie ma co narzekać myślę że jak na to że jest to ips to bardzo dobre kolory i nasycenie. i szczerze z dnia na dzień coraz bardziej się do niego przekonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jestemmimas: wiesz co ja jestem zadowolony co do pojemnosci dla mnie to bez znaczenia bo online wszystko ogladam jak juz ogladam. 500zl bym nie dolozyl do wersji 128gb mimo wszystko.