Wpis z mikrobloga

@ebson: a dostałem w zestawie do czyszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Juz znalazlem w internetach porównanie różnych past, Cryorig CP15 i Cooler Master E2 mają praktycznie identyczne wyniki. Nie wiem jak z trwałością będzie ale zaryzykuje z tą pastą miedzianą. Dziękuję za chęci wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@impact18: wyjąłeś wcześniej radiator i oczysciłeś z kurzu? Wyczyściłeś wiatrak? Poprzednią pastę zebrałeś dokładnie wacikami (najlepiej alkoholem izopropylowym)? Może dałeś za mało pasty lub nierównomiernie się rozłożyłam, przez co nie ma dobrego oddawania ciepła? Najzwyklejsza pasta termo powinna wytrzymać koło roku, więc coś jest nie tak zrobione.
@przemu321: wyczyściłem wszystko. Teraz jak będę wymieniał to za twoją radą rozsmaruje ją równomiernie.
Na procesor wystarczy czy na tą miedzianą część też dawać? Bo na filmikach to różne cuda pokazują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@impact18: rozsmaruj w miejscu styku procesora, nie dawaj tylko za dużo, bo wyjdzie bokami. Cała powierzchnia musi być pod warstwą pasty, nie śpiesz się i wyjdzie na pewno dobrze. Przed nałożeniem pasty dokładnie wyczyść powierzchnie z resztek pasty i kurzu.