Wpis z mikrobloga

#perfumy
Tak z ciekawości kupiłem zapach marki Po Prostu Jacek o dumnej nazwie Liść Tytoniu, zaaplikowałem dwie chmury tego gagatka na nadgarstek i dwie chmury Waniliowego Tytoniu Tomka Forda.

Teraz moje pytanie do wykopków, którzy twierdzą że te zapachy są podobne. Czy Wy w ogóle wiecie jak pachnie Tobacco Vanille od Forda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Just Jack Tobacco Leaf to moim zdaniem zapach knota od świeczki zapachowej (waniliowej), który minutę wcześniej został zgaszony. Ogólnie kojarzy mi się on głównie z tanimi świeczkami zapachowymi. Jest tam w otwarciu jeszcze coś zupełnie niepasującego, chyba mięta. Nie jest to jakiś bardzo zły zapach, ale zupełnie mi nie podszedł.
  • 12
@KaraczenMasta: @FELIX90: ide o zaklad ze strzelacie jednego na lewa reke drugiego na prawa i idziecie przeprowadzac sonde uliczna po godzinie i wiekszosc ludzi mowi ze toc jeden #!$%@? - pachnie tak samo. Wy faktycznie pewnie czujecie roznice, natomiast przecietny wykopek i uzytkownik tego tagu w ogole. Ja po tej godzinie dwoch tez juz praktycznie nie czuje tej roznicy (mowie o nowych wypustach TV, starsze byly w #!$%@? lepsze moim