Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 38
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:03, Sobota, 10 października 2020. Imieniny: Pauliny, Danieli, Leona. Słońce podniesie się dziś o 07:05. Świecić będzie 10 godzin i 55 minut, w zenicie znajdzie się o 12:33 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:01. Ciemna noc zapadnie o 19:18, ale gwiazd można wypatrywać od 18:36.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 37
Dzień dobry,

Sobota a ja w pracy. Tydzień szybko zleciał.

Córka ledwo zdrowa jeden dzień w żłobku i znowu chora, afty w buzi. Sadzimy że to wina wcześniejszych antybiotyków ale lekarz twierdzi że coś brudnego do buzi brała.¯_(ツ)

W środę byłem na Śląsku, pogrzeb kuzynki. Fajnie że Bielsko - Biała ma swoją S1 ale odcinek, z którego z eSki robi się normalna droga a po zakręcie 90 stopni, znowu eSka, masakra.
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu
Dzień dobry,
Również w pracy przy sobocie, zimno jak w kieleckim ale może to poranny powiew chłodu a później będzie ciepło. W Hamburgu zaczyna świtać dopiero. Ludzie powoli wychodzą na zakupy a my włączyliśmy koparki i będziemy robić wykop ( ͡°( ͡°
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Dziś będzie sprzątanko lodówki i piekarnika, może nawet za prysznic się wezmę, bo znowu kamień się zbiera.

Btw, wczoraj dostałam kawałek sernika za free, bo niestety pękł na 3 kawałki i już się nie nadawał do sprzedaży - ale do jedzenia jak
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: Dzień dobry wszystkim, miłego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°). @wynalazek_one ten kawałek z pana Kleksa to mistrzostwo świata ()
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @unizony_czlonek @wynalazek_one @shitty_support @kolorowe_skarpetki @slabehaslo

no dzien dobry jeny ale puzno dla was pisze ale no wczesniej nie siedzialem przed kqkuterem no i dzisiej duzo zrobilem bo stalem przed 10 poszedlem z psem potem pranie zrobilem potem oglqdalem telewizje obejrzalem kolty siedmiu spanialych ojca mateusza wiezienie 4 odcinki i bylem smieci wyrzucic bylem
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...
To dzisiaj jest zoom co nie? Mam problemy techniczne z internetem, tego domowego nie mam i został mi jedynie komórkowy, który jest słaby i co chwile się zrywa :( więc się chyba nie będę łączyć. Zgłaszałam do działu technicznego ale mi nie pomogli, pierwszy raz w sumie. Możliwe, że coś jest nie tak z moim routerem. No nic, może następnym razem.