Wpis z mikrobloga

1 680 000 PLN tyle zarabia przeciętnie Polak za 40 lat pracy licząc 3 500 PLN netto miesięcznie.
Iga Świątek zarobiła za jeden turniej prawie 11 mln PLN + do tego dojdzie dochód z reklam w których teraz będzie jej pełno.
Tenis nie dla biednych? Równie prestiżowe wydają mi się wyścigi F1, ale tam zarobki są o wiele niższe i to w skali roku, a nie jednego turnieju.

O co mi chodzi? O nic, po prostu jestem zdziwiony jak za takie coś można zarobić tyle hajsu. Jeden turniej a zarobek Licząc samą kasę za dostanie się do finału + wygranie czyli 11 mln (a dojdzie hajs z reklam) to zarobiła minimum tyle co prawie 7 ludzi pracując po 40 lat za 3500 netto mc.
YEPs - 1 680 000 PLN tyle zarabia przeciętnie Polak za 40 lat pracy licząc 3 500 PLN ...

źródło: comment_1602371723oUW71K2UEtqQVJUcFpyliA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@YEPs: nagradzanie najlepszych to najlepsze napędzanie rozwoju, a chociaż sporo tej kasy fakt, to jest to efekt zainteresowania sponsorów czyli i popularności. Też to nie jest przecież zysk, powiedzmy, netto.. Przez lata, pewnie od nastoletnich lat wiele czasu, zdrowia, pieniędzy. Do tego wielkiego wysiłku i poświęceń, których nie wiele ludzi jest w stanie oddać.
Nie wiem no, tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz