Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
moja dziewczyna nie ma takiej ochoty na seks jak ja..

mam dosyć poważny dla mnie problem, jestem z nią od 1,5 roku, mieliśmy obydwoje swój pierwszy raz ze sobą (ja 21 lat ona 20), ja mam straszną ochotę na seks, ona raczej o wiele mniejszą..
bardzo mnie to frustruje i czuje się źle, mam wrażenie, że jestem dla niej nieatrakcyjny i coś jest nie tak
próbowałem z nią rozmawiać, ale to zawsze kończy się tak samo - mi zależy tylko na seksie i tylko dlatego z nią się spotykam, a poza tym to nie ma za bardzo warunków, aby to robić
o ile z tym ostatnim to jeszcze mogę się zgodzić, bo czasem jest ciężko to te wcześniejsze argumenty są dla mnie totalnie idiotyczne
ostatnio stwierdziła, że tylko ją namawiam i tylko chce jednego i to ja jestem tym złym
bardzo ją kocham, strasznie mi się podoba, jest dla mnie atrakcyjna i mega mnie kręci, ale na jakąś inicjatywę z jej strony nie ma co liczyć, zdarza się tak często jak śnieg co roku..
ciężko mi zrozumieć z czego to wynika, nie bierze żadnej antykoncepcji hormonalnej, bolca na boku nie ma i tego jestem w 100% pewny, bo spotkamy się codziennie po pracy i nawet nie miałaby czasu, ani sytuacji na takie akcje, poza tym to nie typ takiej kobiety
nie za bardzo wiem jak mam postąpić w takiej sytuacji, nie mam zamiaru jej zostawiać czy robić jakieś akcje na boku, chce to naprawić
na początku myślałem, żeby ostro wejść w siłownie i mocno przycisnąć, źle nie wyglądam, ale sylwetki atlety też nie mam
macie jakieś pomysły, porady co można w takiej sytuacji zrobić?

#rozowepaski #zwiazki #seks #niebieskiepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f82ba83605297c54a62bc55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Przyczyn mogą być setki, może być, że ma mniejszy popęd. Ja bym obstawiał jednak, że w jakiś sposób nie zaspokajasz jej innych potrzeb.

Gdy mówi, że "zależy Ci tylko na seksie" to prawdopodobnie oznacza to, że gdzieś jej czegoś od Ciebie brakuje - romantyczności, poczucia bezpieczeństwa, spontanu albo pewności, cokolwiek, sam musisz znaleźć. Jak ona nie czuje się pewnie w jakiejś sferze życia z Tobą, to nie ma ochoty na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: a do tych 21 lat jakoś wytrzymales bez, a teraz Ci za mało?

@LilyOfTheValley:
No jak wytrzymał jak nie wytrzymał - przecież sobie znalazł dziewczynę, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma nic gorszego dla faceta niż mieć atrakcyjną kobietę i nie móc z nią satysfakcjonująco realizować popędu seksualnego. To już lepiej być samemu / szukać dziewczyny, która będzie chętna. A już najgorzej mieć dziewczynę,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: najpewniej nie jesteś dla niej na tyle atrakcyjny fizycznie żeby nie brzydziła się wchodzić z tobą często do łóżka, gdyby na horyzoncie pojawił się ktoś kto naprawdę ją pociąga i wyzwala w niej pierwotne instynkty, to wyglądałoby to zupełnie inaczej, o ile już tak nie jest
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogą być różne przyczyny.
1. Najbardziej oczywista - mniejsze libido. Ciężko to zmienić, acz może i można nad tym popracować
2. Może to mieć związek z hormonami, czy aby na pewno jest zdrowa?
3. Jak Wasza relacja? Czy jest coś, czego ona się obawia, np. zajścia w ciążę?
4. Z tymi warunkami to może jej chodzi o to, aby nie zostać złapanym przez rodziców? Pomyślcie o zamieszkaniu razem
5. Czy