Wpis z mikrobloga

@mackbig: To najgroszy mecz Włochów w tej edycji Ligi Narodów, zero ambcji ani zangażowania. Dodatkowo, bardzo duzy błąd z wyborem napastnika gdziś zrobił oraz jednak brak Insigne robi swoje
@mackbig: przecież graja na wyjeździe i maja dobry terminarz, wiec nie w najmocniejszym składzie na luzie wywożą remis... a jaki był plan naszego super Wujka? Dowieźć remis. Żenada. Ta kadra ma potencjał walki na dużych turniejach a ten kretyn byle tylko nie przegrać.
@mackbig: jakie #!$%@? klepał? Trener ma dobrać taktykę pod zawodników a tych mamy na tyle dobrych by spokojnie powalczyć z najlepszymi przy dobrym dniu. Kontrować tez trzeba umieć i mieć plan a nie tylko piłkę #!$%@?. Pojada na turniej i klasyczny #!$%@? bo Wujek nie ma pojęcia o piłce.
@utede: No to przeciez powalczyli. Bylo 0:0 i mecz mogl pojsc w obie strony. Czego ty jeszcze oczekujesz? Ja radze jednak przeanalizowac sklady zawodnik po zawodniku bo nie wiem gdzie ty tam widzisz ten super sklad. Typ ktory nie miesci sie w skladzie west bromu czy obronca druzyny broniacej sie przed spadkiem w serie a na nikim nie robi wrazenia.
@mackbig: Posłużmy się aktualnym rankingiem Fifa w obrębie Europy i odejmijmy kilka najmocniejszych ekip typu Belgia, Francja, Anglia itp... więc przed nami są potęgi typu Szwajcaria, Szwecja, Dania a z podobną liczbą punktów Austria czy Walia... uważasz że porównując poszczególnych zawodników mamy podobną lub słabszą kadrę?
Lewy, Szczęsny, Glik (mimo wszystko), Zieliński, Krychowiak... to są zawodnicy z mocnych, lub bardzo mocnych klubów/lig gdzie mają pewne miejsce w składach; a do tego
@utede: mój ulubiony temat widzę, więc dorzuce swoje 3 groszę :)

Sory ale jak odejmiesz napastnika i bramkarzy to mamy do bólu przeciętną reprezentacje. Wczoraj na obronie grali zawodnicy którzy grają w słabszych klubach ligi włoskiej(razem z Glikiem który gra w beniaminku serie A) + Kędziora z Dynamo Kijów. W pomocy miałeś 2 przedstawicieli ligi rosyjskiej która nie należy do top 5 lig w Europie, a do tego Szymański to gra
@sebSeb: Idąc tym tokiem to jak odejmiesz 2 najlepszych zawodników z Danii to również nie wygląda ona tak super już ;] Christensen nie jest pierwszym wyborem w Chelsea (pomijając że ta obrona jest mega cienka u nich), Kjaer również to tylko solidniak i tyle.
Tym bardziej jak przyjrzymy się pozostałym wymienionym zespołom... Szwajcaria, Szwecja, Austria itp
Poza tym mijamy się z ogólnym zalożeniem które wysunąłem: ta reprezentacja gra DUŻO poniżej swoich
Idąc tym tokiem to jak odejmiesz 2 najlepszych zawodników z Danii to również nie wygląda ona tak super już ;] Christensen nie jest pierwszym wyborem w Chelsea (pomijając że ta obrona jest mega cienka u nich), Kjaer również to tylko solidniak i tyle.


@utede: Benevento, Calgiari czy Sampdoria na pewno nie mają lepszych lini obrony niż Chelsea czy AC Milan. I nie, nie wystarczy wyjąć 2 zawodników z kadry Danii. Tam