Wpis z mikrobloga

@TrybunaOburzonych:
Milikowi manager namieszał w głowie i ten chce odejśc po sezonie za darmo, bo za sam podpis przytuli taki hajs jak za sezon grania więc ten woli posiedziec rok na trybunach.
Do tego sytuacja między obozem Milika, a De Laurentiisem jest taka gęsta, że każdy chce sobie wzajemnie coś udowodnić.
Skończy sie tak, że nie będzie grał przez rok, a będzie grał w kadrze.
@TrybunaOburzonych: @RedBaron: @NaturalBornLeader: A dlaczego zakładacie, że nie będzie się nadawać? Na ogół jest tak, że jak ktoś nie gra w klubie, to dlatego, ze nie ma formy. W przypadku Milika, jest to czysta złośliwość prezesa klubu, nie mająca nic wspólnego z jego formą. Nikt nie wie, w jakiej formie będzie Milik za 7-8 miesięcy, to że nie gra w meczach, to nie znaczy, że nie może sobie na
@CzaryMarek:
Ja żyje Kanałem Sportowym, ogladam po kilka formatów dziennie, treningi, insajderska wiedza ze Świata piłki, plotki, ciekawostki, anegdotki, to mówj Świat i w jednym z nich Pan redaktor Borek powiedział, że nawet najlepszy trening nie zastąpi regularnej gry o stawkę pod presją więc w swojej willi z basenem może se zrobic barbecue, a nie trening przed Euro.
@NaturalBornLeader: Borek to kolejny ekspert od wszystkiego, boks, mma, siatkówka, piłka nożna, o co go nie zapytasz to ci zawsze zarzuci anegdotkę, z prawdą to ma jednak niewiele wspólnego.
Gdyby się nie dało poprawiać umiejętności bez regularnej gry, to by praktycznie nikt nigdy nie przebijał się z ławki / poziomu juniora, do pierwszego składu.
I co może jeszcze mi powiesz, że jakiś kopacz z ekstraklapy "grający regularnie" będzie za 8 miesięcy
@CzaryMarek:
Jeszcze mogę ci powiedziec, że dwóch moich ziombli i dwóch ludzi z mojej rodziny, to kopacze Ekstraklapy i mówili, że bez regularnej gry jest klapa jesli chodzi o kondycję, czucie przestrzeni, tempo gry etc natomiast mitologizowana jest świezość i nie da się źle przygotowac drużyny do sezonu. Można tylko fizycznie zarżnąc drużynę na krótkim odstepie czasowym, tak jak to zrobił Rzepka z polską husarią w Rosji.
@NaturalBornLeader: Kondycje można we własnym zakresie trenować nawet biegając po pokoju. Błagam, choćby Milik 10 lat nie grał, to i tak będzie większą wartością dla reprezentacji niż jakikolwiek napastnik ekstraklapy.

@Dementia_Praecox: Piłka kosztuje 30 zł w Tesco, a ich stać na maszyny do treningów, które ci same podają piłki z określoną prędkością, w określonych odstępach, stać ich na tarcze, manekiny, ruchome bramki etc.

@Cinkito: W esie, czy profesjonalnej piłce?
@CzaryMarek: w profesjonalnej piłce. Pierwsze kolejki taka bundesliga to wyglądała właśnie jak wspomniana ekstraklasa. A to i tak w sytuacji gdzie wszyscy piłkarze byli podobnie słabi. Jak Milik nie będzie grał cały sezon i nagle pojedzie na euro rywalizować z piłkarzami, którzy mają sezon ograny to będzie wyglądał dramatycznie.