Wpis z mikrobloga

Od piatku jestem team #konsolowcebijoalewolnobiegajo #ps4. I tu mam dwie sprawy do osob z tagu #ps4

1. Polećcie jakieś gierki dla konsolowego nuba. Na kompie dawno nie grałem w nowe gry, troche w LoLa, Europa Universalis, Stronghold. Z konsolą mam fifkę21, wiec zawsze spoko.

2. Warto utrzymać PS Plus? Widziałem, że za rok wychodzi 240 zł, więc 20 za msc, całkiem niedrogo jak za dwie gry. Są fajne tytuły czy jakieś gówna zwykle?

Dzięki!
#konsole
  • 13
@dominik2005: z ps plus glownie gowna sa, ja co miediac dodaje do biblioteki ale w nic nie gram z tego, ale uzywam ps plus do gry online i czasem dodatkowych znizek na fajne tytuly, pograj sobie w jakies exclusivy ktorych nie ma na innych platformach, Ghost of tsushima ostatnio gralem zajebista gierka i zaraz darmowy update. z coopem daja
Widziałem, że za rok wychodzi 240 zł, więc 20 za msc, całkiem niedrogo jak za dwie gry.


@dominik2005: ja kupuję tylko jak jest okazja na eneba.com za ~140zł, raz czy dwa się w empiku trafiło w podobnej cenie. tak samo doładowania psn 100pln za 80zł ( ͜͡ʖ ͡€)
mam plusa do 2022 to teraz tylko w apce co miesiąc przypisuję gry do konta