Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olsea: tu nie chodzi o nią, a o ten zlepek komórek (jak to niektórzy nazywają) i jego prawo do życia - poza tym, w kodeksie cywilnym funkcjonuje takie coś jak nasciturus - człowiek poczęty, ale nienarodzony i on też znajduje się pod ochroną prawną
  • Odpowiedz
@Olsea: Chciałem tylko unaocznić, że zapoczątkowany proces, prowadzi do człowieka, nie do krzesła czy taboretu.

Niemniej, ostatnimi czasy przechylam się w stronę aborcjonistek. Tyle, że z diametralnie innych powodów. :)
  • Odpowiedz
@Olsea: Podjęłaś wybór uprawiając seks. Zawsze można się zabezpieczyć.

w przypadku ciąży chcę mieć wybór!


Ja jako facet też chcę mieć wybór i w razie czego nie płacić alimentów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@doveo: większość właśnie nie płaci. Czyli chcesz żeby kobiety rodziły, co niszczy zdrowie, wpływa na wolność, bo ty masz alimenty? Zostawienie kobiety samej po zapewnieniu pomocy to inna półka niż gumka pękła.
  • Odpowiedz
Czyli chcesz żeby kobiety rodziły


Nikt nie zmusza do zachodzenia w ciążę. Przykro mi. Tak już pomyślała natura, że z seksu biorą się dzieci.

Skoro moje ciało, mój wybór to mój portfel, mój wybór. Facet powinien mieć możliwość aborcji prawnej. Myślisz, że zapierdzielanie przez co najmniej 18 lat na dzieciaka nie wpływa na zdrowie i wolność? Facet nie ma nic do gadania, chyba że locha jednak zdecyduje się urodzić. Wtedy magicznie zyskuje
  • Odpowiedz