Wpis z mikrobloga

Bardzo obawiam się spotkania z NU.
Dodatkowo martwi co donoszą brytyjskie i portugalskie media:

Fernandes doesn't believe Solskjaer is 'strong enough to manage the squad' or 'have the capabilities to push the players they have forward


#united
  • 5
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: tylko wygrane z NU i PSG mogą go uratować, ale patrząc co się dzieje z zawodnikami ciężko być dobrej myśli. Ja jakiś antysolskjerowy nie jestem, sam uważam, że na dobre wychodzi jak klub ma politykę a'la Atletico, ale nie mogę się u niego doszukać jakiejkolwiek taktyki. Mam wrażenie, że on jest bardziej selekcjonerem niż trenerem. Cośtam sobie rotuje składem i "grajcie na rashforda/martiala".
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Ja podobnie, bardzo lubię Ole. Ale nie widzę u niego żadnego trenerskiego progressu. Owszem, atmosfera w szatni jest, pranie brudów jest w szatni, a nie na konferencjach, i tylko i wyłącznie w samych superlatywach można się wypowiadać o podejściu Solskjera do drużyny. Jednak uważam, że paru zawodników gra tylko i wyłącznie za nazwisko, a nie ze względu na formę. Taki Pogba, czy Maguire powinni kilka meczów zaczynać z ławki. Albo
  • Odpowiedz