Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? kiedyś myślałem że z tym nie myciem rąk przez Polaków to takie heheszki bo przecież każdy w moim kręgu te ręce myje i to zupełnie normalne. Sytuacja zmieniła się kiedy poznałem rodzine swojej różowej. (ludzie ze wsi na Podhalu) Nie myją rąk! Srają-nie myją, przychodzą z miasta-nie myją, wracają po całym dniu wojaży z plaży-nie myją tylko tak jak się pluskali cały dzień w jeziorze i turlali w piachu i na trawie tak siadają do koacji i nie mają z tym żadnego problemu. Ja #!$%@?. Nie dziwne że w Małopolsce najwięcej zakażeń jak oszczędzacie tam na wodzie i mydle. #polska #koronawirus #podhale #malopolska #dramat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f86a571605297c54a62c499
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: przez tę #!$%@?ą pandemię zacząłem bardziej na to zwracać uwagę u innych i mieszkając w dużym mieście i obracając się w "cywilizowanych kręgach" mam wnioski nie dużo mniej smutne, niż Twoje. Co prawda po sraniu każdy myje, ale np. takie przyjście "z ulicy" po zakupach i nie umycie rąk, jedzenie gołymi rękami na wycieczce rowerowej, gdzie po drodze było się w paru sklepach, #!$%@?ło w błocie etc. to norma.
@AnonimoweMirkoWyznania: cos w tym jest, jak ja mieszkalem w akademiku AGH ze zwierzetami z malopolski, jeden mieszkal niedaleko miasta swietego polaka od kremowek a drugi nie pameitam, to smiali sie ze mnie ze jestem czlowiekm o najczystrzych rekach w akademiku. Nosz #!$%@? myłem tylko po sraniu, przed jedzeniem i po powrocie z uczelni/miasta. Wtedy to było dla mnie dziwne ale dzis po Twoim wpisie zrozumialem.