Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja rozowa zakonczyla nasz 4 letni zwiazek pare miesiecy temu. Po paru miesiacach ogarniecia sie zaczalem szukac drugiej polowki na portalach.
Ale co do jasnej cholery? Czy ktos mi wytlumaczy dlaczego tak trudno jest znalezc dziewczyne?! Na tagu przegryw w ogole nie siedze i malo wierze w te wszystkie pille ale serio nie rozumiem tego.

Siedze na #tinder i #badoo juz od miesiaca, napisalem ze pracuje w bankowosci inwestycyjnej, CPA, CFA, ACCA, ze mam 30 lat, lubie nurkowac i wspinac sie po skalkach. Ze mam mieszkanie. Z twarzy jestem 7-8/10, 1,90cm , wlosy, szczuply. Mam 3 zdjecia. Jedno przy wodospadzie na tropikalnej wyspie, drugie z pracy w garniturze i trzecie na luzie na ulicy.
I najwazniejsze na koncu opisu: nie pisze pierwszy ani nie odpowiadam na "Hej co tam?" Pomyslalem ze jezeli tyle rozowych tak pisze to czemu ja tak nie moge? Ciezka praca doszedlem gdzie jestem i chyba mam prawo nieblaznowac jako pierwszy?

Juz pomijam ze malo jest wyksztalconych, o normalnym zawodzie rozowych na tych portalach. Jak nie zawod Mama to kosmetyczka albo na tasmie...

Zgadnijcie ile par i wiadomosci dostalem przez miesiac? 38 par i 2 wiadomosci. A jedna z wiadomosci byla od dziewczyny co szuka sobie kolegi bo ma juz meza...

Co jest nie tak #rozowepaski #logikarozowychpaskow ? Serio jak to przegrywy mowia musze byc przebojowym oskarkiem z BMW i dziarami na lapach by ktoras do mnie napisala?

Nie wiem kto to powiedzial ale sytuacja na rynku swin jest naprawde beznadziejna.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f86adad605297c54a62c4a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 28