Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem od divy , tym razem hiszpanka 26 lat , ogólnie w polsce rzadko chadzam ponieważ w moim mieście 80k typa jest max 10 dziewczyn z czego 90% 5/10 , a i wiecęj okazji do poderwania niż płacenia

Odkąd pracuje w Niemczech z 2x w miesiącu się zdarza , dziś Hiszpanka , ostatnio Rumunka a jeszcze wcześniej Rosjanka , Polka , Włoszka i Niemka - następny wjazd planuje w jakąś Arabkę/Azjatkę ogólnie uważam że diving w PL kuleje.

Tutaj dziewczyny bardziej się starają a pozatym fajna sprawa jak dochodzą i ich wstawki w ichniejszych językach , niestety piękne dziewczęta kasują 150eur/h lecz zabawa rekompensuje cenę

Jakie wasze odczucia w tym temacie?

#divyzwykopem #roksa #seks #niemcy #multikulti
Kordianyt - Właśnie wróciłem od divy , tym razem hiszpanka 26 lat , ogólnie w polsce ...

źródło: comment_1602707630DOflg6UBUqH1ufyXKjYdte.jpg

Pobierz
  • 16
@Kordianyt:
Hiszpania here i to że divy tam są jakieś sto razy ładniejsze (od tej na zdjęciu również zdecydowanie xd), bardziej zadbane i sympatyczniejsze od div w Polsce to nie jest kwestia odczuć, a takie są po prostu fakty. i jeśli pewnego dnia wrócę do życia w naszej jakże wspaniałej ojczyźnie, to zapewne skończę z regularnym nurkowaniem, bo co mi po tym że jest tu trochę taniej, skoro jest też sto
@Partyzant91: co do pierwszej kwestii to się raczej zgodzę (i osobiście mam to dokładnie w dupie - chodzi się w końcu dla przyjemności swojej, a nie jej xd), natomiast co do drugiej to właśnie cały sęk w tym że w cywilizowanych krajach gdzie te usługi są rozwinięte bardziej, szacunek do siebie nawzajem oraz czasu jest jakby standardem i zapłata za godzinę przyjemności rzeczywiście równa się godzinie przyjemności, a to kiedy się