Wpis z mikrobloga

@Beneczeq: @MaxVerstapen: Nie wiem powiem co zrobić ale przytoczę kilka faktów

Dolar stoi w obliczu deflacji
Złotówka ma największą inflacje w europie

Waluta w Polsce upada średnio co 30 lat. Nie muszę chyba mówić kiedy była obecna denominacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wnioski długoterminowe zostawiam tobie. Prędzej euro sobie #!$%@? morde przez południowe gówno-kraje tonące w długach niż dolar będzie śmieciowy xD
@KochanekAdmina: czyli jak kosztowao 3.68 doradzil bys mi kupno? szkoda ze nie odezwales sie wtedy na tagu gielda :(

edit. sprzedawac teraz euro? mam 3k ale nie wiem czy poczekac az troche urosnie ale raczej nie przebije i tak 4.60
@minor983: Nigdy nie wiesz co się #!$%@? na rynku. Ja nic nie sugeruje. Równie dobrze jutro może #!$%@?ąć bańka na NASDAQ i dolar będzie po 2zł. Na dzień dzisiejszy uważam że Dolar to lepsza waluta niż PLN lub EUR. Moja pozycja gotówkowa obecnie ma PLN, USD, EUR i CHF rozłożone mniej więcej po równo. Zawsze jest ryzyko.

Co do euro to raczej nie nastawiałbym się na 4.60 tylko na 4.59. Te
@KochanekAdmina: no ale po co trzymac zagraniczna gotowke mieszkajac w polsce przy takim kursie? chyba ze gracie na gieldzie to rozumiem ale trzymanie gotowki traci troche sens. Wenezueli raczej nie bedzie a jesli bedzie to i tak bedziemy wszyscy w dupie bo raczej oszczednosci nie mamy ogromnych,