Wpis z mikrobloga

Ale tą walkę wieczoru by sobie ta Federacja mogła darować no ja pier... Walką wieczoru powinna być El Pizzosteron Najman vs Don "#!$%@?" Kasjo. Fajnie że wreszcie Sobota będzie walczył w Fame MMA, bo już dłuższy czas była o tym mowa bo fajnie jest zobaczyć raperów w klatce a szczególnie Sobotę i mam nadzieję że go Materla będzie przygotowywał do tej walki. Ciekawe czy Rafonix będzie walczył bo miał na ósemce walczyc. A reszta walk jest w miarę ok tylko ta walka wieczoru.... Mam nadzieje że zmienią na Najman vs Kasjo bo tam jest prawdziwy konflikt a nie sztuczny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69 a jaką niby obecnie ciekawą personą jest Sobota? Bo jak dla mnie (i pewnie większości) jest już wypalonym raperem, który chwyta się ostatkami sił wszystkiego co da większe pieniądze, gdyż wie że jego "sława" już dawno przeminęła ¯_(ツ)_/¯

A na walkę wieczoru freakowej federacji zwanej Fame MMA nadaje się tylko jedna osoba... nie jakieś don kasje czy el testosterony tylko jeden jedyny i prawilny... DAWID OZDÓBKA!
  • Odpowiedz
@vlodek2532 z tego co zauważyłem to tutaj ludzie często nie mają pojęcia co naprawdę kryję się pod pojęciem "konfident", także nie będę oceniał tego czy nim jest czy nie, bo nie znam tej historii, ale ciekawą personą to on na pewno nie jest.
  • Odpowiedz
@vlodek2532: jaki farmazon. jacy ze szczecina? nie siej fermentu. Jak cos z warszawy brał od nich towar kiedy byl na planie filmowym Vegi. Materla w wywiadzie powiedzial ze wszystko spoko ma z "sobkiem" a kawalek wybral inny bo mu sie zajebiscie spodobal
  • Odpowiedz