Wpis z mikrobloga

@cXoo: Sorry, ale takie coś to ja mogę codziennie wrzucać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biorę poprawkę na to co wypisują wykopki i ich same trafione inwestycje.
@luczyk: wiadomo, że jak coś szybko rośnie to i jeszcze szybciej spada i że nie wszystkie wejścia są trafione, ale dla mnie ciekawsza jest taka gra niż kiszenie na longu. Raz sobie zamroziłem tak kase na ponad miesiąc i prawie zanudziłem się na śmierć.
A no i jeszcze kwestia to kwota za jakie się gra. Bo na taką bańkę za 1-2 k to nie ma strachu wejść. Ale jeśli jesteś zadowolony ze swoich wyników i bawi Cię to, to jestem jak najbardziej za.
Gorzej, jeśli po ugraniu 20 k na bańkach, w ciągu następnego roku traci się na nich jeszcze więcej.
@luczyk: Właśnie do tej pory grałem bez stop lossow i take profitów, ale mam zamiar spróbować z nimi zagrać, chociaż też mają swoje wady, bo czasem wywalają stop lossy i kurs zawraca, także ostrożnie trzeba. Odnośnie słabych wejść to przedwczoraj kupiłem borute, żeby wczoraj uciekać z niej pkc jak spadała do -20%, uciekłem dość późno, kupiłem coś innego co z kolei wracało z -20% do -10% jakoś, odrobiłem połowę do dziś.