•  
  D..........k

  +57

  Gdy byłem bardzo młody, jeszcze w okresie nastoletnim w życiu bym nie pomyślał, że skończę na tym tagu xD. Niby moje życie nie jest z punktu widzenia społecznego najgorsze, to ogólnie rzecz mówiąc jest tragedia. Co z tego, że studiuję matematykę i nauki ścisłe i mam spore osiągnięcia, skoro moje życie seksualne nie istnieje i do tego przez chujowe geny mam zjebane zdrowie na całe życie. Całe życie słyszałem, że by być szczęśliwym trzeba mieć wykształcenie, a ono gówno wielkie daje. Co mi z wykształcenia i jakiegoś tam szacunku w środowisku naukowym, skoro przez zjebane geny nie mam szans na życie seksualne i mam problemy zdrowotne.... W piwnicy nie siedzę, ale to właściwie nic nie zmienia. Inna sprawa patrząc na ceny mieszkań w okolicy miejsca studiów, które kosztują powyżej miliona, szczerze mówiąc, te studia chuja dają xD. Nawet jeśli dostanę tę pensję około 15k, bo na taka liczę, to i tak czekałby mnie gówno kredyt... Wszystko co potrzebne do szczęścia do kochająca kobieta, tylko wtedy cała reszta ma sens. Jakby ktoś mnie spotkał, to w życiu by nie powiedział, że jestem przegryw, ale rzeczywistość jest inna. Za młodu obiecywano mi wspaniałą przyszłość, pieniądze, super dom itp. i nagle ta brutalna rzeczywistość, uczyć się w zapyziałym pokoju w mieszkaniu z jebniętymi współlokatorami, a potem kredyt i chujowe życie na kredycie no i brak kobiety. Ja nawet umiem tą depresję maskować, wystarczy się uśmiechać. Raz, tylko jedna osoba zauważyła, że coś jest nie tak i powiedziała, jak taki matematyk mimo sukcesów się nie cieszy, i kazała mi spojrzeć na kolegę ze studiów, który ma radosne życie, tylko, że on miał zajebistą genetykę, super wygląd, laskę i jeszcze zamożność. To on faktycznie z sukcesów mógł się cieszyć. TAKA PRAWDA. Obiecują ci miód z boczkiem za naukę, a potem gówno. Nie ważne jakich byś osiągnieć naukowych nie miał i tak będziesz miał dużo gorzej niż ktoś kto ma bogatych rodziców i świetną genetykę. Bluepillowcy pieprzą, że liczy się rozwój, a ja stwierdzam, że on gówno daje. W młodym wieku wierzyłem, że gdy będę miał np. 25 lat to będę miał zajebistą laskę, własne mieszkanie i niezłe zarobki, a teraz rozumiem, że gdy osiągnę 25 lat(a mam powyżej 20) to moje życie nie będzie nawet podobne do tego co mi obiecywano i tego co sobie wyobrażałem. Teraz w tym wieku tylko słyszę, że taka jest rzeczywistość, nikt mi nie poradzi xD. W okresie szkolnym miałem takich dwóch bogatych znajomych i oni ledwo z tej matmy zdawali, nie byli głupi, ale nie chciało im się uczyć, tylko, że oni mieli bogatych starych i na start dostali mieszkania za ponad milion złotych i mimo gównianych ocen i tak mają fchuj lepsze życie ode mnie.

  pokaż spoiler #blackpill
  #redpill
  #spierdolenie
  #stulejacontent
  #incel
  #chad
  #chadowezycie
  #chadstories
  #harlekinydlaprzegrywow
  #przegryw
  #blackpillraw
  #bluepill
  #goldpill
  #whitepill
  #shaminggenetyczny

  •  

   Komentarz usunięty przez autora wpisu

   +: SeoGuy
  •  

   @DuchAnalityk: życie nie jest sprawiedliwe wszystko przez kapitalizm który trzyma takich Oskarków przy kasie bo dostają w spadku lub od starych i czy oni zasługują na swoją klasę społeczną? Nie zasługują. Jak już powinna być mocna elastyczność spadania ze stołków i wchodzenie to i twoje życie by o wiele lepiej wyglądało. A co do dziewczyny to znajdziesz jakąś. To zależy ile kasy będziesz zarabiał jak dobra suma to na pewno jakąś znajdziesz kobiety lubią zaradnych facetów.

   +: D..........k, Falkenberg
  •  

   @DuchAnalityk: Aby się dorobić i mieć fajne życie nie trzeba studiów tylko sprytu i wytrwałości. Niejeden „debil bez szkoły” ma więcej hajsu od kujonków, którym rodzice tłukli niepotrzebnie do głowy, że studia zapewniają wszystko w przyszłości. Całą edukację nie mieli życia towarzyskiego, tylko nauka i siedzenie w domu, wierzyli ślepo w te durnoty a teraz siedzą na tagu #przegryw bo nie mają wyrobionych zdolności do nawiązywania kontaktów z ludźmi i w pracy dają się dymać swoim przełożonym bo nie potrafią odmawiać i na wszystko przytakują. :)

  •  
   D..........k

   +2

   @sluchaj_synek: Kujonem nie byłem, ale wiedze zdobyłem sporą, wiesz mnie tak wychowywano, to nie moja wina, że wpajano mi takie wartości.

  •  

   @Dan188: Tylko Komunizm uratuje towarzyszy przegrywów, a wstrętny kapitalizm wcale nie winduje nieatrakcyjnych snobów z podłym charakterem jeśli również dostaną ten spadek.

  •  

   @DuchAnalityk: O to mi chodzi, rodzice Cię okłamywali zapewne po to żebyś był lepszy niż oni sami pod względem wykształcenia. Mi rodzice przynajmniej powiedzieli prawdę, po studiach nie zarobisz może więcej ale jest szansa na pracę lżejszą niż bez wyższego wykształcenia. Ja akurat nie chciałem studiować, chcę iść na uczelnię gdy już będę miał własną firmę do czego dążę. Będę niezależny finansowo, wyszaleję się do tego czasu i wykorzystam młodość, której niewiele mi już zostało bo ćwierć wieku na karku mam. :)

  •  

   @DuchAnalityk: Płodne Julki chodzą tylko na humana,pamiętaj( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @DuchAnalityk: Próbowałeś dawać korepetycje? Julki są słabe z matmy.

  •  

   @DuchAnalityk: Prędzej będziesz miał dziewczynę niż te 15k

  •  

   Wszystko co potrzebne do szczęścia do kochająca kobieta

   @DuchAnalityk: co za pierdolenie

  •  
   oswieconydziekiczarnejpigulce

   0

   @DuchAnalityk: Co jest przyczyną Twojego niepowodzenia?Chodzi o twarz,wzrost,czy coś jeszcze innego?Ja np. na przestrzeni lat doszedłem do wniosku,że lepiej być samemu i rozwijać pasję i karierę,niż pakować się w związek,w którym nigdy nie będzie się kochanym.U mnie sprawa wygląda trochę inaczej,ponieważ mam potencjał,aby być w związku jednak w 100% zgadzam się z Blackpillem i widzę na podstawie własnego doświadczenia jak to wszystko wygląda i nie wiem,czy kiedykolwiek zdecyduje się z kimś związać.

  •  
   D..........k

   0

   @oswieconydziekiczarnejpigulce: Problemem jest giga-ektomorfizm, jestem giga-ekomorfikiem. Cieniutkie kości, małe mięśnie. wzrost mam powyżej 1.8 m Siłownia tylko by pogorszyła sprawę, ze względu na budowę kostną. Nadgarstki cholernie małe.

  •  

   @DuchAnalityk: Ja też jestem maksymalnym ektomorfikiem, ale dużo ważniejsza jest morda i wzrost

  •  
   oswieconydziekiczarnejpigulce

   +1

   @DuchAnalityk: Rozumiem,ale z drugiej strony lepiej być samemu,niż wiązać się z toksyczną osobą,która tylko będzie ściągać Cię w dół.Straszne są także hipergamiczne bestie 3-4/10,które zamiast dać szansę facetom na swoim poziomie,bądź ciut wyżej pragną giga-chadów.Świat jest jaki jest,zresztą jako matematyk i student nauk ścisłcyh wiesz,że tak naprawdę możemy odkrywać świat i na przykładzie odkrytej wiedzy tworzyć nowe modele.Matematyka to wspaniała dziedzina,ale pokazuje także,że nie wszystko idzie tak jak tego chcemy,a często musimy zrozumieć i zaakceptować prawa rządzące tym światem,które są niezmienne.

  •  
   D..........k

   0

   @KontrproduktywnyAnalityk: Mordę mam 5/10, ale kobiety same mi mówiły dawniej, że jestem obrzydliwie chudy.

  •  

   @DuchAnalityk: Możliwe, że masz inny mózg niż większość ludzi. Ja dopiero potrafię się cieszyć pierdołami, jak się mocno najebie, w innym przypadku mam taki analityczny mózg jak ty, nie cieszy mnie "rozwój", bo w czasach kapitalizmu to jest i tak jak żuk toczący kule z gówna.

  •  
   D..........k

   +1

   @miros_: Obecnie staram się znaleźć szczęście gdzie indziej, może akurat kiedyś jakaś kobieta się zainteresuje, choć moim zdaniem szanse na to są prawie zerowe.

   +: oswieconydziekiczarnejpigulce
  •  

   @DuchAnalityk: Jak masz mordę 5/10 i powyżej 180 cm wzrostu to nie są zerowe. Będziesz się odbijał od mnóstwa lasek i dla większości będziesz niewidzialny, ale nie wierzę że nie można znaleźć dziewczyny

   +: oswieconydziekiczarnejpigulce
  •  

   @DuchAnalityk: wątpie zebys byl szczesliwy jak nie zaspokajasz podstawowych potrzeb w piramidzie maslova. Jestesmy juz tak zaprogramowani.

   +: D..........k, kamil150794 +3 innych
  •  

   @KontrproduktywnyAnalityk: ile masz w nadgarstku? ja jestem ektomorfikiem, mordka niebrzydka, nie miałem nigdy problemu ze znalezieniem dziewczyny. Mi dużo daje, że jestem charyzmatyczny.

  •  

   Nie ważne jakich byś osiągnieć naukowych nie miał i tak będziesz miał dużo gorzej niż ktoś kto ma bogatych rodziców i świetną genetykę.

   @DuchAnalityk: to co, starzy mieli ci powiedzieć: słuchaj, synek, nie jesteśmy bogaci, masz przeciętną mordę, wzrost powyżej przeciętnego to jesteś przegrany. Idź się zabij!

  •  

   @Morthgar: Ja też nie mam. Ratuje mnie normicka morda, hunter eyes, norwood 0, gęste brwi i wzrost powyżej 180. Co do nadgarstka to nie mam pojecia. O swojej charyźmie też słyszałem, ale powiedziałem dziewczynie że gdybym był z 10 centymetrów niższy to już by tak nie mówiła ;)

  •  

   @DuchAnalityk: Lubię czytać Twoje posty. Są tak bardzo prawdziwe.

   Śmieszne jest to, że pewne osoby wmawiają nam, że trzeba być szczęśliwym sam ze sobą, a same mają kobiety, bądź nawet nałogowo zaliczają kolejne.

   Smutne jest, że im więcej masz lat, tym trudniej czymś "cope'ować" swoją niską wartość genetyczną i samotność, bo ile można nakupić sobie gierek i zabawek? To już nie cieszy, jak kiedyś.

   W jednym z poprzednich wpisów wspomniałeś, że stygmatyzacja ze względu na geny przeprowadzana jest także przez osobników tej samej płci. To ważne, bo bluepillowcy zarzucają nam, że chodzi tylko o cipę, a zapominają, że wielu z nas było gnębionych za młodu, nie ma znajomych itp.

   +: D..........k, xr38 +9 innych
  •  

   Komentarz usunięty przez autora wpisu

  •  

   @przegrany_przegryw: Typ wspomniał przede wszystkim o GENACH.

   +: D..........k
  •  

   Komentarz usunięty przez autora wpisu

  •  

   Komentarz usunięty przez autora wpisu

  •  
   D................r

   0

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @DuchAnalityk: Może nie masz zycia seksualnego, ale masz hajs, możesz mieć pasje, hobby, sukcesy i karierę. A gdzieś indziej jest jakiś biedak którego jedynym zajęciem jest chlanie wódy i pukanie swojej równie pijackiej żony.
   Mało który człowiek ma wszystko. Trzeba być ultrabogatym, żeby czasami przez moment mieć wszystko.

   +: karamazov
  •  

   @DuchAnalityk skoro studiujesz matematykę i nauki ścisłe i masz spore osiągnięcia to znaczy, że genetyka aż tak Cię nie pokarała. Co mam powiedzieć ja, beztalencie, poszedłem na studia po papier, nie jestem w niczym dobry, przestałem się już interesować czymkolwiek oprócz neetowania. Mam dobre wyniki ale tylko na papierze, bo faktycznie nic nie potrafię. Kiedyś byłem dobrym uczniem normictwo próbowało mnie zdyskredytować i im się to udało, uwierzyłem w ich brednie. Teraz ostatecznie siada mi psycha i nawet nie wiem czy skończę te gównostudia bo mam już dość bezcelowości i bezsensowności tego przedsięwzięcia. Wiele bym dał za jakiś talent, myślę że pozwoliłoby to do takiej 30 trochę sobie odbić za bycie odpadem genetycznym i społecznym.

  •  

   @milkas98: W jaki sposób normictwo Cię dyskredytowało?

  •  

   @kamil150794 mówili że jestem kujonem i ze byliby lepsi ode mnie gdyby się uczyli tyle co ja. W tym problem, że wcale nie musiałem sie dużo uczyć, jedyne co robiłem to czytałem coś raz, max dwa razy, robiłem też zadania z matematyki, dlatego dobrze ja umiałem. Ale to wszystko przekraczało ich możliwości poznawcze

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #polska #codokurwy #heheszki
  co to za grafika w ogóle jest

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  Kurwa w końcu się zmusiłem, No i mam xD
  Wyszło.... średnio

  #kapitanbomba #chwalesie #tatuaze

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Zostałem dziś obtrąbiony i obmrugany długimi światłami przez kierowce z pasa rozbiegowego. Ale nie do końca rozumiem dlaczego. Jechałem sobie stałe 60km/h i typ na tym pasie jechał równolegle do mnie z taką samą prędkością i mrugał kierunkowskazem sygnalizując zamiar zmiany pasa ruchu. Po czym jak zorientował się, że kończy mu się pas zaczął na mnie trąbić. Nie rozumiem tylko dlaczego. Mógł przyspieszyć, albo zwolnić i spokojnie zmienić pas bo było dużo miejsca, a on chciał zmienić pas akurat w tym miejscu w którym ja jechałem xD
  I jeszcze rozumiałbym jakbym typowi złośliwie przyspieszył żeby go nie wpuścić ale no kurwa jechałem sobie na chillu ze stałą prędkością xD
  #polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (185)