Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 541
Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k zakażeń dziennie, groźba załamania całego systemu ochrony zdrowia, groźba (granicząca z pewnością) najgorszego krachu gospodarczego od 100 lat, a wyjdzie taki szur Braun na mównicę sejmową i będzie promował szurską książkę "Fałszywa pandemia". Przy okazji będzie też mówił że koronawirus to spisek Żydów/masonerii/lewaków.

Konfederaci to najgorsze szkodniki jakie istnieją w Polskiej polityce, don't change my mind.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa
#koronawirus #konfederacja #szury
Pobierz Q.....2 - Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k z...
źródło: comment_1602970374zggZfn7rsxoHedR0qdIwjT.jpg
  • 57
@deusvult_ Tajwan miał bardzo złe doświadczenia z czasów pandemii świńskiej grypy z 2008 roku i wprowadził specjalne procedury, dużo ostrzejsze niż te, które mamy w Polsce. Jak widać one działają bardzo dobrze.
Widać twardziela z netu spotkałem... chojrak w necie, piz** w świecie. Jak chcesz sprawdzić swoją TWARDOŚĆ odwiedź najbliższy szpital zakaźny (σ ͜ʖσ)
@QQuett2: z tego co mi wiadomo Konfederacja ani żadna z jej składowych nie zabetonowała polskiej administracji rządowej i samorządowej ludźmi bezideowymi, nastawionymi wyłącznie na kasę, ani nie uczestniczyła w robieniu z państwa polskiego bantustanu więc nie wiem o czym pieprzysz typie