Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 541
Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k zakażeń dziennie, groźba załamania całego systemu ochrony zdrowia, groźba (granicząca z pewnością) najgorszego krachu gospodarczego od 100 lat, a wyjdzie taki szur Braun na mównicę sejmową i będzie promował szurską książkę "Fałszywa pandemia". Przy okazji będzie też mówił że koronawirus to spisek Żydów/masonerii/lewaków.

Konfederaci to najgorsze szkodniki jakie istnieją w Polskiej polityce, don't change my mind.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa
#koronawirus #konfederacja #szury
źródło: comment_1602970374zggZfn7rsxoHedR0qdIwjT.jpg
  • 57
@deusvult_ Tajwan miał bardzo złe doświadczenia z czasów pandemii świńskiej grypy z 2008 roku i wprowadził specjalne procedury, dużo ostrzejsze niż te, które mamy w Polsce. Jak widać one działają bardzo dobrze.
Widać twardziela z netu spotkałem... chojrak w necie, piz** w świecie. Jak chcesz sprawdzić swoją TWARDOŚĆ odwiedź najbliższy szpital zakaźny (σ ͜ʖσ)
@QQuett2: z tego co mi wiadomo Konfederacja ani żadna z jej składowych nie zabetonowała polskiej administracji rządowej i samorządowej ludźmi bezideowymi, nastawionymi wyłącznie na kasę, ani nie uczestniczyła w robieniu z państwa polskiego bantustanu więc nie wiem o czym pieprzysz typie
groźba (granicząca z pewnością) najgorszego krachu gospodarczego od 100 lat


@QQuett2: czy mamy przez to rozumieć, że podzielasz poglądy pana Brauna, że tak drastyczne obostrzenia nie powinny mieć miejsca?
A kiedy szpitale nie były przepełnione?


@Adam_Malysz: nie na oddziałach ratujących życie? Miałem niestety znajomego który zmarł na covid w zeszły weekend bo nie było dla niego miejsca w szpitalu w Poznaniu. Zawsze był tłok na oddziałach wykonujących planowe zabiegi, nie ratunkowych.
@ArpeggiaVibration: czlowieku doucz sie zanim zacznoesz sie wypowoadac na jakis temat. Szwecja nic nie robi od poczatku?

Wladze Szwecji wydaly szereg zalecen, takich samych jak w calej Europie. Niewprowadzono tam lockdownu jedynie dlatego ze spoleczenstwo stosowalo sie do tych zalecen pomimo braku takiego nakazu (odwrotnie co do Polakow)

Pomimo tego wladze Szwecji przeglosowaly mozliwosc wprowadzenia lockdownu (legalnego, bo to nie taki batustan jak Polska) z dnia na dzien! Wszystko to gdyby
@kimjajestem999: To chyba nie wiesz, jak to się liczy. Mieliśmy 40 milionów trenerów piłkarskich, potem 40 milionów specjalistów od katastrof lotniczych, a teraz mamy 40 milionów epidemiologów, z czego prawie żaden tak naprawdę się nie zna.
@deusvult_: w takim razie powinieneś przemyśleć swoje wybory. W dodatku zastosowałeś typowy unik i zamiast odnieść się do argumentów opa wyjechałeś z logiką "a u was biją murzynów". Op nie pisał, że obostrzenia są super i że wcześniej szpitale miały się świetnie. Pisał o żenującym zachowaniu Brauna co przemilczałeś.
@Budo: odnosiłem się do tego "Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, groźba załamania całego systemu ochrony zdrowia"

OP idealnie w mojej opinii opisał stan przed pandemią

poddaję w wątpliwość zasadność obostrzeń, skoro wakacje pokazały, że nic one nie dają, a przyczyną wzrostu jest okres jesienno-zimowy
@deusvult_: no nie opisał mireczku. Tak jak mówiłem- ominąłeś meritum i czepiłeś się tylko jednego argumentu. To zadam prostsze pytanie- czy uważasz, że "Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju."?
/cytat za książką/
@QQuett2: nikt nie neguje istnienia wirusa, neguje się jego śmiertelność, będącą na poziomie grypy. Gdyby na jesieni wszyscy ze zwykłą grypą przyszli do szpitala to też służba zdrowia by padła! Ale sami jesteście sobie winni. Przestańcie matoły przyjmować ludzmi z chinska grypą do szpitali, tylko niech przechorują ją tydzien w domu, jak na grypę przystało.
@BobMarlej: Ale wiesz o tym, ze topowi epidemiolodzy podają właśnie wartość zbliżona do 0,2% / 0,3% jako realną śmiertelność wirusa, bo CFR w obecnej sytuacji jest dużo mniej miarodajny od IFR'u? Oczywiście wiesz, że mam rację, ale starasz się wyjść z twarzą - rozumiem ciebie; niektórym ciężko jest się przyznać do błędu.

IFR to wróżenie z fusów.


I znowu bzdura - IFR to szacunki, nad którymi pracują specjaliści i obecnie, po